НАБУ підписала меморандум про партнерство з Асоціацією банків Боснії та Герцеговини

НАБУ підписала меморандум про партнерство з Асоціацією банків Боснії та Герцеговини
Виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова та Президент Асоціації банків Боснії та Герцеговини Берислав Кутле, підписали меморандум про партнерство та співробітництво з метою сприяння ефективному регулюванню фінансово-банківській сфері.

Документ було урочисто підписано на відкритому засіданні Міжнародної Координаційної Ради банківських асоціацій (Міжнародної Банківської Ради) в рамках I Євроазійського Фінансово-Економічного Форуму в місті Хоргос.

Основною метою співпраці Незалежної асоціації банків України та Асоціації банків Боснії та Герцеговини є аналіз банківського законодавства держав та вироблення пропозицій для його вдосконалення за міжнародними стандартами, організація взаємного обміну професійним досвідом та обмін поточною фінансово-економічною та банківською інформацією.

Досягнення поставлених завдань буде здійснюватись через взаємодію Асоціацій при підготовці спільних проектів та заходів. Меморандум також передбачає проведення заходів для налагодження міжнародних зв’язків із банками держав кожної сторони та  для навчання, підвищення кваліфікації банківських працівників.

Як зазначила Виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова: «Офіційна взєамодія фінансових секторів наших країн сприятиме покращенню інвестиційного клімату та залученню нових гравців на ринок, адже прямий діалог між установами – це, безперечно, великий крок вперед в цьому напрямку».

Меморандумом заявлені принципи, на яких ґрунтуватиметься співпраця: партнерство, рівноправність, відкритість, взаємна підтримка, невтручання в оперативну діяльність, не перешкоджання виконанню поставлених завдань асоціацій.