НАБУ підписала Меморандум про співпрацю із Київським регіональним центром Національної академії правових наук України

НАБУ підписала Меморандум про співпрацю із Київським регіональним центром Національної академії правових наук України

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) та Київський регіональний центр Національної академії правових наук підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво, що стане додатковим дієвим інструментом ефективного функціонування та розвитку банківської системи України.

Документ підписали Виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова та Віце-президент – керівник КРЦ НАПрН України Наталія Кузнєцова.

Угода посилить співробітництво з питань, що становлять взаємний інтерес з використанням новітніх наукових досягнень правової доктрини, що забезпечить експертне наукове обґрунтування позицій банківської спільноти та дозволить відстоювати інтереси, підкріплюючись висновками провідних науковців.

В рамках співпраці НАБУ та КРЦ НАПрН України на партнерських засадах реалізовуватимуть спільні заходи з актуальних правових питань, що виникають у банківській сфері.

Передбачається, що основними напрямами діяльності стануть науково-організаційна, аналітична робота, підвищення кваліфікації працівників банківського сектору, інформаційне забезпечення, нормопроектна робота, експертна діяльність, а також міжнародна взаємодія.