НАБУ просить розмежовувати бізнес і політику

Вандалізм по відношенню до банківських відділень, що працюють в рамках українського законодавства, створює негативний імідж України в очах закордонних інвесторів та світової спільноти

Незалежна асоціація банків України, як найбільше банківське об'єднання в країні, закликає громадських та політичних активістів припинити спекулювати на темі патріотизму та нищити майно банків з державним та приватним закордонним капіталом, що отримали відповідні ліцензії на здійснення своєї діяльності та працюють в рамках чинного законодавства України.

«Трощення банківського майна – це сигнал для усього світу, що Україна ще не готова до цивілізованого ведення бізнесу. Подібні дії не лише відштовхують інвесторів, але й погіршують економічну ситуацію всередині країни. Закономірно, що при перших ознаках дестабілізації, усі бізнес процеси в країні завмирають. В результаті, це може обернутися новою хвилею девальвації гривні та економічного занепаду», - додає виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова.

НАБУ переконана, що захист національних інтересів країни – є найвищим пріоритетом, який повинен забезпечуватися виваженими політичними рішеннями, що матимуть відповідне відображення у законодавстві. Проте ми просимо розмежовувати бізнес та політику і задля отримання додаткових політичних балів не жертвувати економічною стабільністю країни.