НАБУ та Sparkasse підвели підсумки року

НАБУ та Sparkasse підвели підсумки року

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) та один з її постійних партнерів у проекті з підвищення рівня фінансової обізнаності – фонд ощадних кас Німеччини Sparkasse (SBFIC) провели підсумкову зустріч із банками та партнерами проекту Всесвітній день заощаджень в Україні (ВДЗУ).

Зустріч відкрив регіональний керівник SBFIC Маттіас Пфафф, який від імені SBFIC та Уряду Німеччини подякував НАБУ та її банкам-членам за підтримку міжнародних ініціатив в Україні та щорічну реалізацію ВДЗУ, який є сталою міжнародною традицією. Пан Пфафф також підкреслив, що за їхніми спостеріганнями, свято щороку набуває все більшої популярності – взяти хоча б відвідуваність великого родинного заходу, яким НАБУ завершила святкування ВДЗУ цього року.

Як зазначила виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова: «Ми надзвичайно цінуємо таку довготривалу співпрацю з нашими іноземними партнерами та дуже раді, що нарешті представництво SBFIC з’явилося і в Україні. Всесвітній день заощаджень в Україні – це прекрасний проект, який зближує банки з клієнтами та надає можливість усім українцям якісно підвищити свою обізнаність у керуванні фінансами та довіру до банківського сектору взагалі. Кожного року до нашого спільного проекту приєднується все більше банків-членів НАБУ, при чому кожного року залучаються і нові банки». Олена також навела декілька цифр, що характеризують ВДЗУ 2017: цього року в проекті взяло участь 20 банків (3 з яких із державною формою власності), було проведено більше 150 заходів та залучено більше 5000 українців до отримання нових знань та навичок.

Поділилися своїми враженнями від проекту і банкіри. Наприклад, представник Промінвестбанку Валентин Земляний окремо підкреслив свої враження від залучення клієнтів із дітьми, які внесли нову позитивну хвилю у життя банку, а представник Піреус банку Наталія Решетникова розповіла про зворотній зв'язок від їх клієнтів, які відмітили, наскільки їм важливі близькі та довірчі стосунки із їхнім банком, що склалися під час проведення ВДЗУ.

Не забули і про інновацію цього року – серію відео, яку було розпочато з 2 роликів. Один розповідає нам про історію та важливість ВДЗУ, а другий, який був презентований під час зустрічі – підвищую обізнаність громадян щодо споживчого кредитування.

Наостанок, усі учасники домовились про продовження плідної співпраці та розширення кола питань та проектів.
Якщо у Вас є додаткові ідеї та рекомендації до наступного відео або проекту взагалі, звертайтеся до Проектного офісу НАБУ: +38(044)300-10-15. 

Фото з заходу#новиниНАБУ #макроекономічнийаналізНАБУ #привітанняНАБУ #круглийстілНАБУ #засіданняНАБУ #фінанси #економікаУкраїни #економіка #незалежнаасоціаціябанківукраїни #шпек #коробкова #прес-центрНАБУ #асоціаціяНАБУ #SBFIC #Sparkasse #ВсесвітнійденьзаощадженьвУкраїні #ВДЗУ