НАБУ вітає із Днем захисника України

НАБУ вітає із Днем захисника України
Шановні друзі,

від колективу Незалежної асоціації банків України та від себе особисто сердечно вітаю зі святом — Днем захисника України та Покрова Пресвятої Богородиці!

Ці два свята нероздільно пов’язані між собою, адже день 14 жовтня має давні історичні коріння та глибокий сенс для України. Адже свято Покрова Пресвятої Богородиці для запорізьких козаків було особливим, бо вважали Богородицю своєю покровителькою. У цей день козаки проводили поради, вибирали кошових, старшин та гетьмана.

У пам'яті нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх мужність, безмежна відданість і любов до рідної землі.

В цей день ми вшановуємо всіх, хто боронив українську землю від ворогів у минулому та тих, хто виборює свободу й незалежність нашої країни сьогодні. Безмежна вдячність кожному, хто ризикував своїм життям заради України та вічна пам'ять і низький уклін полеглим героям. Біль від втрати кожного – ніколи не мине.

Користуючись нагодою, хочу побажати захисникам міцного здоров'я, сил, наснаги та любові від коханих, рідних, друзів. Хай запанує мир та спокій в країні, а Божа матір покровом огортає та оберігає українських захисників від біди.

З повагою,

Олена Коробкова,
виконавчий директор НАБУ