НАБУ вітає «КОМІНВЕСТБАНК» з перемогою в «Вибір України 2016»

НАБУ вітає «КОМІНВЕСТБАНК» з перемогою в «Вибір України 2016»
Цього тижня оргкомітет Національної незалежної бізнес нагороди «Вибір України» оприлюднив результати проведення конкурсу у 2016 році. Перемогу серед банків цього року здобув ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК», який входить в Незалежну асоціацію банків України

Переможець отримав спеціальну відзнаку-нагороду «Вибір України», яка вручається компаніям за вагомий внесок у розвиток України. Ця нагорода підтверджується сертифікатом-документом від експертної комісії, який фактично свідчить про платоспроможність, надійність та стабільність компанії.

Окрім цього Мирослав Гісем, Голова правління ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК», отримав національний сертифікат «Золоті руки», який видається за досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий бездоганний професіоналізм і безумовну відданість інтересам компанії та колективу.

Ужгородський «КОМІНВЕСТБАНК» — універсальний банк, який надає весь перелік банківських послуг державним корпораціям, приватному бізнесу та індивідуальним клієнтам.

За 24 роки діяльності «КОМІНВЕСТБАНК» зарекомендував себе на фінансовому ринку країни як стабільна та надійна фінансова установа. Наразі банк має 41 відділення по Закарпатській області, два - в столиці України, а також працюють відділення в таких містах як Львів, Одеса та Дніпропетровськ. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Незалежний конкурс «Вибір України» розпочав свою діяльність у 2013 році. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається аналізом і подальшою популяризацією найбільш якісних і відомих товарів та послуг у різних галузях на українському ринку.

Конкурс пропагує інше ставлення до ведення бізнесу - не тільки дбати про прибутковість власної компанії, але й зміцнювати економіку держави. А це означає, що необхідно чесно платити податки і робити відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклуватися про своїх співробітників, створювати робочі місця та впроваджувати нові технології.