НАБУ вітає з 26-ю річницею Дня Незалежності України

НАБУ вітає з 26-ю річницею Дня Незалежності України
Шановні друзі,

від колективу Незалежної асоціації банків України та від себе особисто сердечно вітаю зі святом — Днем незалежності України!

24 серпня ми роздумуємо над нашим минулим, віддаючи данину тим, хто боровся за нашу державність та майбутнє. Бо немає нічого найдорожчого для країни, ніж її незалежність та свобода. А також це день, коли варто замислюватися і про майбутні покоління.

За 26 років нами пройдено шлях, на який європейським державам потрібно було не одне десятиріччя, а то й століття. Нам судилося стати не тільки сучасниками творення новітньої української держави, а й виборювати її справжню незалежність зі зброєю у руках. За останні три роки українці вже сплатили велику ціну за право бути вільними. Це стало великим випробовуванням для всіх нас на зрілість, терпіння та мужність. І у час воєнного лихоліття, як ніколи доречно звучать слова Тараса Шевченка: «Борітеся — поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

І саме від кожного з нас сьогодні залежить, якою бути нашій державі в майбутньому - як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі - Україні.

Борімося та поборемо.

З нами Бог і Україна.

З повагою,
Олена Коробкова,
виконавчий директор НАБУ