НАБУ взяла участь в обговоренні змін до правил організації статистичної звітності

НАБУ взяла участь в обговоренні змін до правил організації статистичної звітності
Експерти Незалежної асоціації банків України спільно з представниками банків взяли участь в обговоренні проекту Постанови НБУ «Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку. Робоча нарада, ініційована Департаментом статистики та звітності НБУ, відбулася в четвер 22 грудня

На робочу нараду запрошувалися представники асоціацій банків і небанківських фінансових установ, а також визначені асоціаціями представники банків та небанківских фінансових установ. Під час наради були озвучені та обговорювалися  зауваження, пропозиції та питання щодо проекту постанови «Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку».
 
НАБУ провела системне опитування банків-членів Асоціації щодо надання експертної оцінки проекту та за його результатами надала практичні та конструктивні зауваження, пропозиції та питання, загальним об’ємом 38 аркушів паперу. Саме ці питання стали базою для обговорення під час робочої наради.
 
В результаті обговорень Департамент статистики та звітності НБУ прийняв до уваги експертну думку банківської спільноти, яку представляє НАБУ. Отримані матеріали щодо практичної реалізації проекту постанови спеціалісти Національного банку опрацюють впродовж найближчого часу.

У свою чергу Комітет НАБУ з оподаткування та обліку дякує представникам банків, які долучилися до аналізу проекту, а саме: заступнику головного бухгалтера з методології бухгалтерського обліку та звітності ПАТ «Альфа-Банк Україна» Світлані Головковій, начальнику управління статистичної та регуляторної звітності АТ «Райффайзен Банк Аваль» Ірині Клекоті, начальнику відділу статистичної звітності АТ «Ощадбанк» Тетяні Квашук та керівнику групи грошового обігу відділу управління готівкою департаменту бізнес-бек-офісу та платежів ПАТ КБ «Правекс-Банк» Марині Дудкевич.