НАБУ запрошує банки приєднатися до участі у Wizz Air Kyiv City Marathon 2017

НАБУ запрошує банки приєднатися до участі у Wizz Air Kyiv City Marathon 2017
8 жовтня в Києві відбудеться одне з найбільших бігових заходів України - міжнародний марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. Восьмий рік поспіль марафон об'єднує людей з різних сфер діяльності, і другий рік до цієї масштабної події, яка стає вже доброю традицією для банківської спільноти, приєднається Незалежна асоціація банків України

Мета заходу - популяризувати біг в Україні, об'єднавши професійних бігунів і аматорів з усієї країни. Проте біг вже давно став для багатьох компаній інструментом розвитку корпоративної культури, не оминула ця традиція і банківську спільноту. Щороку у марафоні беруть участь все більше банків, працівники яких починають готуватися заздалегідь.

Щорічно захід збирає тисячі шанувальників, учасників та вболівальників. Восени 2016 року у Києві відбувся 7-й Київський міжнародний марафон, під час якого понад 6600 спортсменів та любителів з 50 країн світу вийшли на старти своїх дистанцій. Цього року компанія Run Ukraine, яка є засновником і організатором цього масштабного бігового свята, очікує зібрати на столичних вулицях близько 10 тисяч бігунів з різних міст України та світу.

Маршрут естафети проходитиме в історичній частині столиці, загальна дистанція якого складає 42,195 км. У кожній команді передбачено участь 4 осіб. Wizz Air Kyiv City Marathon присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації.

То ж пропонуємо банківській спільноті приєднатися до подальшої популяризації бігової культури Києва та України.
З питань участі та реєстрації команд звертайтеся до менеджера по роботі з корпоративними учасниками Мілані Ремізова по тел .: +38 (068) 847-60-10.

З додатковою інформацією про захід можна ознайомитися за посиланням