НАБУ запрошує кандидатів на посади Голів профільних Комітетів

НАБУ запрошує кандидатів на посади Голів профільних Комітетів
Незалежна асоціація банків України розпочинає процедуру переобрання Голів профільних Комітетів та оголошує прийом документів кандидатів

А саме, оголошується прийом документів кандидатів на посади Голів наступних Комітетів Асоціації:

- Комітету з питань оподаткування та обліку;
- Комітету з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів;
- Комітету з питань регуляторної політики та комплаєнс.

Згідно з новим Положенням про Комітети НАБУ, затвердженим Радою Асоціації, Головою профільного Комітету НАБУ може бути обрано будь-якого представника банка-члена Асоціації.

Кандидатам на посади Голів профільних Комітетів необхідно подати до 30 жовтня (включно) подання, біографічну довідку та мотиваційний лист на електронну адресу n.svistula@nabu.org.ua та у паперовому вигляді на адресу: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72, під`їзд 3, поверх 3, оф. 96, м. Київ, 03150, Україна.

Після формування списку кандидатів, НАБУ за допомогою безкоштовного веб-орієнтованого програмного забезпечення Google Форми проведе рейтингове голосування серед всіх членів Асоціації.

Голова Комітету буде обиратися з числа трьох претендентів, що набрали найбільшу кількість голосів. Після чого Радою Асоціації буде призначено Голову кожного з Комітетів НАБУ строком на 2 роки.