НАБУ запрошує кандидатів на посаду Голови профільного Комітету

НАБУ запрошує кандидатів на посаду Голови профільного Комітету

Незалежна асоціація банків України розпочинає процедуру переобрання Голови профільного Комітету НАБУ та оголошує прийом документів від кандидатів.


А саме, відповідно до прийнятого у вересні 2019 року рішення Радою НАБУ, оголошується прийом документів кандидатів на посаду Голови Комітету НАБУ з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів.


Згідно з Положенням про Комітети НАБУ, затвердженим Радою Асоціації, Головою профільного Комітету НАБУ може бути обрано будь-якого представника банка-члена Асоціації.


З даним документом та компетенцією Комітету НАБУ Ви зможете ознайомитися на сайті НАБУ за посиланням: https://nabu.ua/ua/komiteti.html


Кандидатам необхідно надіслати до 30 вересня (включно) поточного року подання, біографічну довідку та мотиваційний лист на електронну адресу n.svistula@nabu.org.ua та у паперовому вигляді на адресу: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72, під`їзд 3, поверх 3, оф. 96, м. Київ, 03150, Україна.


Після формування списку кандидатів, НАБУ за допомогою безкоштовного веб-орієнтованого програмного забезпечення Google Форми проведе рейтингове голосування серед всіх членів Асоціації.


Голова Комітету буде обиратися з числа трьох претендентів, що набрали найбільшу кількість голосів. Після чого Радою Асоціації буде призначено строком на 2 роки Голову вищезазначеного Комітету НАБУ.