Наталія Горбаль приєднується до складу партнерів ARZINGER і очолює практику приватних клієнтів та сімейного права

З 1 лютого 2022 р. Наталія Горбаль приєдналася до команди ARZINGER у якості партнера. Наталія очолила практику приватних клієнтів та сімейного права ARZINGER.

У Наталії Горбаль понад 23 роки досвіду роботи в юриспруденції. Сфера компетенції Наталії охоплює всі аспекти захисту прав, які виникають у сімейно-шлюбних відносинах (судовий захист, альтернативні процедури вирішення спорів, договірне врегулювання, превентивні заходи). Вона володіє авторськими розробками шлюбних договорів, договорів про правовий статус майна, нажитого під час спільного проживання чоловіка і жінки без реєстрації шлюбу. Наталія також надає юридичний супровід з питань усиновлення та сурогатного материнства.

Наталія Горбаль брала участь у розробці змін до Сімейного кодексу України та інших законодавчих актів щодо захисту прав дітей та посилення відповідальності за несплату аліментів.

Наталія Горбаль є автором книг "Must have сезону, або Путівник (труднощами) сімейного життя" та "Must have сезону, або Новий погляд на шлюбний договір", а також заснувала онлайн-школу "PRO шлюб та сім'ю". Вона регулярно виступає спікером на профільних форумах і семінарах, є автором понад сотні публікацій в ЗМІ, а також експертом провідних українських телеканалів.

"Я рада стати частиною провідної на юридичному ринку України команди ARZINGER. Для мене це велика відповідальність і одночасно новий етап кар'єри", - коментує Наталія Горбаль. "Питання сімейного права дуже часто переплітаються з бізнес-діяльністю клієнтів, тому я бачу величезний потенціал для розвитку практики приватних клієнтів та сімейного права в складі ARZINGER ".

"За останні роки ARZINGER стрімко наростила обсяг роботи з приватними клієнтами, зокрема у сферах податкового права та нерухомості, і тому для нас є логічним кроком подальше посилення експертизи фірми у цьому перспективному напрямку", - зазначає керуючий партнер ARZINGER Тімур Бондарєв. "Ми дуже раді приєднанню Наталії Горбаль до команди ARZINGER. Наталія є одним з найвідоміших в Україні адвокатів з сімейного права, а її активна просвітницька і громадська діяльність сприяють підвищенню в Україні правової культури у сфері шлюбу і сім’ї".