Національний банк України подовжив тестовий період для формування Звіту про кредитні операції банку з боржником – фізичною/юридичною особою

Національний банк України подовжив тестовий період  для формування Звіту про кредитні операції банку з боржником – фізичною/юридичною особою

Незалежна асоціація банків України ініціювала перед Національним банком України подовжити тестовий період для наповнення інформацією Форми №601 «Звіт про кредитні операції банку з боржником – фізичною/юридичною особою» (далі – Форма №601) до 01 липня 2018 року та не застосовувати заходи впливу за помилки у інформації, що направляється до Національного банку України.


Подовження строків тестового періоду допоможе усунути технічні та методологічні прогалини, які виникли у банків у процесі збору та наповнення Форми №601.

Національний банк України, згідно з діючим Порядком, передбаченим нормами пункту 20 розділу ІІ Правил організації статистичної звітності, подовжив тестовий період для подання форми № 601 – для звіту станом на 01.04.2018 року. Відповідно до норм цього пункту, впродовж тестового періоду до банків не застосовуються заходи впливу за порушення.

Необхідність додаткового строку тестового періоду буде розглядатись Національним банком України за результатами проведеної оцінки якості отриманої інформації.