Національний банк закликав міжнародні небанківські фінансові групи припинити свою діяльність на території рф та рб

Голова Національного банку України Кирило Шевченко закликав керівників міжнародних небанківських фінансових груп припинити будь-яку діяльність своїх дочірніх установ та філій на території рф та рб та долучитися до міжнародних заходів, спрямованих на зменшення можливості економіки агресорів фінансувати військові дії в Україні.

Будь-які фінансові операції з установами цих країн і як наслідок сплата податків до їх бюджету сприятимуть фінансуванню військових злочинів і терористичних актів проти мирного населення України, йдеться у зверненні за підписом Голови Національного банку.

Військові злочини, викриті у передмісті Києва, цілеспрямоване знищення цілих міст, неприхована пропаганда геноциду України – це докази недостатності санкцій, запроваджених проти рф та рб. З огляду на це надзвичайно важливо продовжувати посилювати тиск на агресорів для послаблення їх позицій.

Припинення небанківськими фінансовими групами своєї діяльності на ринках рф та рб сприятиме посиленню впливу вже чинних економічних санкцій світової спільноти.

Джерело: Пресслужба НБУ