Найкращий кредит – це просто! Банк Кредит Дніпро знову став переможцем рейтингу Prostobank Awards за найкращий банківський продукт у номінації роздрібних кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро знову став володарем престижної нагороди Prostobank Awards за підсумками І кварталу 2019 року, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов.

При складанні рейтингу найкращих кеш-кредитів до уваги було взято низку параметрів, кожен із яких мав свою питому вагу в загальному оцінюванні продукту: реальна ставка кредитування – номінальна ставка, скоригована з урахуванням комісій і страховок, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро посів І місце, набравши 93 бали зі 100 можливих.

«Наша лідерська позиція в експертному рейтингу за підсумками І кварталу – логічний наступний крок після перемоги в Prostobank Awards-2018. Цю позицію підтверджено переконливою динамікою, що випереджає ринок, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Так, квартальне приростання нашого роздрібного кредитного портфеля склало 18% при загальному ринковому результаті 4%. У сегменті кеш-кредитів ми зросли на 22% завдяки привабливим і прозорим умовам кредитування, оперативності та якості обслуговування, постійному інтерактивному діалогу з клієнтами, який дозволяє краще зрозуміти їхні потреби і сформувати пропозицію, від якої неможливо відмовитися».

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам просто і швидко оформити кредит готівкою на будь-які цілі без застави та поручительства, звернувшись до найближчого відділення, інформаційно-консультаційного центру або зробивши заявку через Інтернет чи контакт-центр. Сума кредиту становить до 500 тисяч гривень, при цьому при оформленні кредиту до 75 тисяч гривень довідка про доходи не потрібна. Клієнт сам обирає оптимальний термін кредитування – від 12 до 60 місяців, зважаючи на свої фінансові плани і можливості. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку. Запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без будь-яких штрафних санкцій. Банк проводить акцію «Телевізор за кредит», за умови якої всі клієнти, що оформили кредити на суму від 50 до 75 тис. грн, гарантовано отримають подарункову карту, яку зможуть обміняти на сучасний телевізор із діагоналлю 32 дюйми у торговельній мережі найбільшого національного ритейлера побутової техніки та електроніки «Ельдорадо».

Детальніше з роздрібними кредитними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.
 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».