НБУ підтримав НАБУ щодо відтермінування строків подачі Планів відновлення діяльності!

НБУ підтримав НАБУ щодо відтермінування строків подачі Планів відновлення діяльності!

Раніше НАБУ звернулась до Національного банку України з пропозицією про відтермінування строку подачі Планів відновлення діяльності банками України через ускладнення роботи банків у  зв’язку з пандемією та її наслідками: необхідністю актуалізації бізнес-моделі банку на 2020-2023рр., запровадженням віддаленого режиму роботи багатьох співробітників та збільшенням захворювань серед населення (у т.ч., працівників банків).

Так банки, які не набули статусу системно важливого банку, мали подати до Національного банку України Плани відновлення діяльності – не пізніше 20 грудня 2020 року; банки, які набули статусу системно важливого – не пізніше 01 грудня 2020 року.

Нацбанк підтримав пропозицію НАБУ щодо необхідності відтермінування строку подачі Плану відновлення діяльності й затвердив подання банками України до НБУ Планів відновлення діяльності в тестовому режимі не пізніше 01 березня 2021р.

Щиро дякуємо регулятору за глибоке розуміння реалій роботи банківських установ України та підтримку у цей непростий час!