Нові подорожі, яскраві враження і незабутні емоції з Банком Кредит Дніпро і Mastercard

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам узяти участь у партнерських акціях із міжнародною платіжною системою Mastercard і виграти чудові призи, серед яких:

  • ваучери на проживання в найкращих готелях Мілана і Тенерифе, Мерано і Занзібару від Chance Private Club;
  • сертифікати на участь у кавовому майстер-класі кавового гуру Вадима Грановського: пізнавальна лекція про світ кави, вивчення географії та секретів приготування напою, дегустація й приємні сувеніри;
  • запрошення на дегустацію вишуканих помаранчевих вин від Романа Ремєєва, відомого сомельє Good Wine, на якій будуть представлені цікаві факти про виробництво й особливості трендових помаранчевих вин, відбудеться тематична дегустація і вручення подарунків на згадку.

Для участі в акціях варто в період їх дії розраховуватися за будь-які товари і послуги преміальною карткою Mastercard Platinum або World Elite, яка зареєстрована на сайті bilshe.mastercard.ua і бере участь у програмі «Mastercard Більше», а також обміняти накопичені за розрахунки десять балів на участь у розіграші ваучерів і сертифікатів. Кожна оплата за допомогою карти товару/послуги в торговельно-сервісній мережі або мережі Інтернет на суму від 50 грн дорівнює одному балу. Обмінювати накопичені бали на участь у розіграші можна необмежену кількість разів. Отже, що частіше учасники акції розраховуватимуться карткою Mastercard від Банку Кредит Дніпро, то більше шансів буде у них зануритися в світ захоплюючих подорожей, яскравих вражень та незабутніх емоцій.

Детальніше з умовами та термінами проведення акцій можна ознайомитися за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».