Нові умови користування сервісами MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль» для клієнтів КРИСТАЛБАНКу

Нові умови користування сервісами MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль» для клієнтів КРИСТАЛБАНКу

Держателі преміальних платіжних карток MasterCard класу WorldElite та Platinum, емітованих КРИСТАЛБАНКом,  довідались про нові умови користування сервісами MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

 
З травня  2018 року відповідно до правил  MasterCard отримання доступу до бізнес-зали MasterCard  або послуги Fast Line відбуватиметься за додатковою умовою здійснення транзакцій* на загальну суму не менш як 3000 грн за останні 30 + 5 днів по картці КРИСТАЛБАНК. Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням.


Також держателям платіжних карток Mastercard World Elite та Platinum слід пам'ятати про унікальну можливість преміум-послуги Консьєрж-сервісу. Консьєрж-сервіс – це цілодобова підтримка персонального асистента для вирішення повсякденних питань, а також пакет привілей, якими можна скористатися в будь-якій точці світу. Персональний асистент допоможе в питаннях замовлення квитків, організації персональних турів, доставці квітів, пошуку товарів, нагадає про важливі життєві події – дні народження, прийоми у лікарів тощо.


*Виняткові транзакції: 1) покупки, які в подальшому повертаються або компенсуються; 2) переказ залишку коштів; 3) покупки за допомогою чеків; 4) страхові премії; 5) відсотки; 6) будь-які комісії і збори; 7) дорожні чеки; 8) азартні ігри будь-якого виду (у тому числі платежі за можливість виграти приз); 9) будь-які покупки в готівковій формі, а також зняття коштів у банкоматі.