Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
Уряд затвердив напрями діяльності державного Укрексімбанку
Кабінет Міністрів України підтримав запропонований Мінфіном проект  розпорядження «Про схвалення основних напрямів діяльності акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» на 2020-2024 роки». Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.
Доступні кредити 5-7-9%: Ощадбанк втричі збільшив кількість кредитів, виданих бізнесу
Ощадбанк втричі збільшив кількість виданих кредитів мікро-, малому та середньому бізнесу в рамках державної програми  «Доступні кредити 5-7-9%». Якщо за перші 100 днів дії програми Ощад надав підприємцям понад 130 пільгових кредитів, то протягом наступних 100 днів їх кількість досягла 400. Загальна сума за профінансованими проектами становить 600 млн грн. Найбільш активно програмою скористались бізнес-клієнти з Запорізької, Вінницької, Львівської, Донецької, Одеської, Чернівецької та Київської областей.
У 2020 PrivatMoney подвоїла трафік зарубіжних переказів
З початку 2020 року обсяги зарубіжних переказів, отриманих та відправлених українцями через систему PrivatMoney, в порівнянні з минулим роком зросли вдвічі - до 135 млн дол США. Як повідомили в ПриватБанку, який є платіжною організацією системи, кількість отриманих миттєвих переказів PrivatMoney з початку 2020 року збільшилась на 106% до 200 тисяч.
Кожен другий грошовий переказ з-за кордону українці отримують через мобільний банк
Кожен другий грошовий переказ, який українці протягом 2020 року отримали з-за кордону за допомогою ПриватБанку, було виплачено через мобільний банк Приват24. Як повідомила прес служба банку, за 8 місяців 2020 року частка переказів, отриманих через мобайл Приват24, зросла у порівнянні з таким же періодом 2019 року з 35% до 48%.
Ощадбанк за чотири місяці збільшив обсяги наданих мікрокредитів для бізнесу на 300 млн грн
З початку дії програми кредитування мікро-, малого і середнього бізнесу в Ощадбанку 3350 підприємців отримали 1,3 млрд грн мікрокредитів на створення або розвиток власної справи. Найбільш активно цим продуктом скористались бізнес-клієнти з Запорізької, Вінницької, Львівської, Донецької, Одеської, Чернівецької та Київської областей.
ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні pos-термінали
ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, яка дозволяє оплачувати покупки обличчям. Як повідомив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов, вже сьогодні оплата обличчям доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережу яких банк активно розширює в торгових точках країни. До кінця року ПриватБанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів.
Бізнес отримав 500 кредитів «5-7-9%» на суму понад півмільярда гривень
Президентська програма «Доступні кредити 5-7-9%» стартувала взимку 2020, втім щоденно набирає оберти й ефективно реалізується. Попри карантин українські підприємці отримали 1991 кредит на суму 4,2 млрд грн, чверть з яких профінансував саме УКРГАЗБАНК. Тільки за останні два тижні ми збільшили кредитний портфель «5-7-9%» на 225 млн грн, видавши ще 114 кредитів.
Клієнти Ощадбанку отримали близько 2 млн грн державної компенсації в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»
З початку дії державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» – з лютого 2020 року – Ощадбанк видав 340 інвестиційних кредитів клієнтам мікро-, малого та середнього бізнесу на суму понад 230 млн грн. Частка банку серед учасників програми  за інвестиційними кредитами становить 45%.  За виданими кредитами клієнти Ощаду отримали від держави відшкодування відсоткової ставки в рамках програми на суму 2 млн грн.
Ощадбанк у партнерстві з Visa запускає сервіс ОщадPAY на базі технології Visa Tap to Phone для приймання безконтактних платежів у смартфонах
Ощадбанк у партнерстві з Visa першим в Україні запускає сервіс ОщадPAY для приймання безконтактних платежів у смартфонах без додаткового обладнання. Сервіс розроблено на базі унікальної технології Visa Tap to Phone, яка дає можливість перетворити смартфон на базі Android з NFC-модулем на POS-термінал.
Обсяги роздрібного кредитування в Ощадбанку перевищили докарантинний рівень
Ощадбанк повідомляє про суттєве, а за певними напрямами рекордне зростання роздрібного кредитування в червні 2020 року. Зокрема, в червні банк зафіксував власний рекорд з автокредитування і найкращий результат на ринку за приростом, надавши протягом місяця 425 кредитів на придбання автомобілів на загальну суму 202 млн грн. Для порівняння, у 2019 році середня кількість наданих автокредитів становила 300 на місяць. Частка Ощадбанку на ринку досягла 27%. Ще на початку 2018 року вона становила лише 4% ринку.
ПриватБанк підключив оплату через Google Pay українським інтернет-магазинам
ПриватБанк запустив можливість здійснювати покупки онлайн через Google Pay для користувачів понад 12 000 українських інтернет-магазинів та онлайн-сервісів. Компанії, які користуються платіжними сервісом LiqPay, відтепер мають можливість приймати платежі через Google Pay на своїх сайтах так само просто - як на відео.
Дамо кризі бій: ПУМБ запровадив онлайн відкриття рахунку для бізнесу
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) першим в Україні запровадив відкриття рахунків онлайн. Таке нововведення стало можливим у рамках нової банківської програми підтримки малого бізнесу – «Дамо кризі бій».
ПриватБанк знижує ставки за кредитами для бізнесу ще на 1,5% річних
ПриватБанк повідомив про чергове зниження ставок за кредитами для бізнесу та підприємців з 1 липня 2020 року. Так ставки за усіма кредитним лімітами на рахунки, а також за новими кредитами по всіх програмах “проектного” фінансування (кредитними лініями, лізингу та іншими) - знижуються на 1,5% річних.
УКРГАЗБАНК: Перша українська родина отримала доступне житло під 8,8% річних
У перший же день запуску всеукраїнської програми доступного іпотечного кредитування під 8,8% річних ми видали кредит для молодої родини. Перший наш позичальник, який вже давно мріяв про власне житло – Олександр із з смт. Великодолинське. Його родина тепер матиме однокімнатну квартиру в Одесі.
Прибуток Альфа-Банку Україна за п’ять місяців 2020 року перевищив 370 млн гривень
Альфа-Банк Україна підбив підсумки діяльності у січні-травні 2020 року. Зокрема, прибуток банку за даний період перевищив 370 млн грн. Про це свідчать підсумкові балансові дані станом на 1 червня 2020 року.
ПриватБанк починає програму доступної іпотеки під 9,99% річних вже з 1 липня
ПриватБанк з 1 липня 2020 року починає кредитувати в рамках державної програми “Доступне житло під 10%”. Як повідомили у банку, така програма дозволить українцям покращити житлові умови на пільгових умовах - процентна ставка за кредитами на доступне житло становитиме 9,99% річних.
УКРГАЗБАНК: Тепер обслуговуємо карти найбільшої у світі платіжної системи UnionPay
Власники карток однієї з найбільших світових платіжних систем UnionPay International тепер можуть використовувати їх в мережі УКРГАЗБАНКУ. У всіх точках, де встановлені термінали банку, можна розраховуватися картками UnionPay. Також до послуг власників цих карт і зняття коштів у банкоматах по всій території України.
Альфа-Банк Україна відкрив компанії «Укргазвидобування» кредитну лінію на 30 мільйонів доларів
У рамках розширення кредитної підтримки та фінансування економіки України, Альфа-Банк Україна надав кредит компанії «Укргазвидобування», яка є найбільшою газодобувною компанією в Центральній і Східній Європі. АК «Укргазвидобування» є вертикально інтегрованою компанією із замкнутим циклом виробництва – від пошуку і розвідки родовищ нафти і газу, їх розробки і видобутку до транспортування, переробки вуглеводневої сировини і реалізації нафтопродуктів.
ПриватБанк запустив можливість оплати покупок в торгових точках альтернативною карткою, якщо на основній не вистачає грошей
ПриватБанк вперше в Україні запустив в мережі своїх POS-терміналів нову технологію, яка дозволяє оплачувати покупки з будь-якої картки ПриватБанку, прив'язаною до Приват24, якщо на основній картці клієнта не вистачає коштів.
Наглядова рада Ощадбанку підбила підсумки конкурсу на посаду голови правління
17 червня 2020 року за результатами конкурсного відбору Наглядова рада Ощадбанку затвердила результати конкурсу та визначилась із переможцем на посаду голови правління. Ним став Сергій Наумов.
МЕГАБАНК збільшив статутний капітал
16 червня АТ «МЕГАБАНК» завершило процедуру збільшення статутного капіталу шляхом розміщення акцій додаткової емісії існуючої номінальної вартості.