Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
Банк Кредит Дніпро і компанія «Дойче Аграртехнік» розробили для аграріїв вигідні кредитні програми на купівлю техніки
Банк Кредит Дніпро і компанія «Дойче Аграртехнік» (DAT) пропонують українським агровиробникам вигідні кредити на купівлю провідних світових брендів сільськогосподарської техніки.
ОТП Банк з партнерами назвав переможців програми Open Banking Lab
21 березня відбувся demo day - «випускний» - інкубаційної програми Open Banking Lab, в якому взяли участь українські стартапи, котрі розробляють для банків та інших фінансових організацій рішення на основі відкритих даних.
Агропросперіс Банк підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAA та найвищий рейтинг депозитів
22 березня 2018 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Агропросперіс Банку на рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні ua1.
Банк Кредит Дніпро став лідером рейтингу найкращих депозитних програм для бізнесу
Банк Кредит Дніпро пропонує найкращі умови розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 6 місяців серед 30 великих українських банків. Такі дані дослідження сервісу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного у березні 2018 року.
«Кредобанк» посів друге місце в рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші»
За підсумками роботи у 2017 році «Кредобанк» посів друге місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», а також п’яте місце у рейтингу стійкості українських банків за підсумками четвертого кварталу 2017 року за версією фінансового порталу «Мінфін».
За участю ОТП Банку – Кіровоградщина теж у тренді впровадження агророзписок
ОТП Банк активно підтримує ініційоване урядом і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) впровадження агророзписок на всій території України. Так, в кінці лютого було надано фінансування за першою аграрною розпискою в Кіровоградській області. Фінансовий інструмент було укладено між АТ "ОТП Банк" та ПП "Агрофірма "СЛАВУТИЧ".
Ощадбанк у Верховному Суді стягнув 850 млн. грн. з акціонера Укртелекому
Верховний Суд постановою від 15 березня 2018 року задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку на рішення господарського суду м. Києва від 14.09.2017 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 21.11.2017 та скасував відстрочку на 1 рік виконання рішення суду про стягнення з ТОВ «ЕСУ» (акціонера ПАТ «Укртелеком») на користь Ощадбанку 850 млн. грн.
Ощадбанк розпочав прийом заявок від ОСББ та ЖБК на отримання «теплих» кредитів

Ощадбанк відновлює кредитування ОСББ та ЖБК в рамках урядової програми енергоефективності. Цього року Кабінет Міністрів України спрямував на програму 400 млн. грн., із них 190 млн. грн. на заходи для ОСББ та ЖБК.

 

Якова Смолія обрано Головою Національного банку України

Верховна Рада України призначила новим головою Національного банку України Якова Смолія. За відповідну Постанову Верховної Ради №7501 сьогодні проголосувало 247 парламентарів.

Пропонуємо увазі банківської спільноти промову Смолія Я.В. у Верховній Раді України в якості кандидата на посаду Голови Національного банку.

Індустріалбанк увійшов до ТОП-15 рейтингу надійності банківських депозитів
За підсумками двадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів» агентства «Стандарт-Рейтинг» Індустріалбанк визнаний одним з 15 найнадійніших банків з найбільш привабливими для споживачів умовами депозитів.
MAXI CARD увійшла у Групу «ТАС»
Найбільший, за версією НБУ, оператор електронних грошей та коаліційної програми лояльності MAXI CARD  (Benefit Systems) у березні 2018 року увійшов до складу ТОВ «Група «ТАС».
Вигравати просто!
Банк Кредит Дніпро підбив підсумки акції для клієнтів-держателів платіжних карт VISA «Раз. Два. Вигравай».
«Кредобанк» видав понад 89 мільйонів гривень кредитів за програмою співпраці з Німецько-Українським фондом
За період дії програми співпраці з Німецько-Українським фондом «Кредобанк» видав 41 кредит для малого та середнього бізнесу на загальну суму більш як 89 мільйонів гривень за пільговою ставкою у близько 15% річних.
Правильним курсом. Навіщо НБУ продовжує піднімати облікову ставку і як це може відбитися на економіці
Фокус з'ясував, яким чином підвищення облікової ставки допомагає зміцнюватись нацвалюті і чим це може закінчитися, якщо НБУ доведеться закручувати гайки до виборів 2019 року.
Обіцяного втретє чекають. Що відбувалося на зустрічі президента і бізнесу
Вчора в київському InterContinental пройшла третя зустріч президента з українськими підприємцями. Схоже президент використовує зустріч для власного політичного піару, а у бізнесу потроху накопичується втома від невиконаних обіцянок влади.
КРИСТАЛБАНК долучився до Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України
КРИСТАЛБАНК став повноправним членом Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України. Головною метою Спілки є сприяння послідовному становленню, розвитку і співробітництву малих підприємств, розширення сфери їх діяльності з поступовим перетворенням в розгалужену систему, органічно пов’язану з середніми та великими підприємствами для більш повного забезпечення суспільних потреб у послугах, товарах народного споживання та іншої подукції.
Кирило Шевченко: "Чому з повноважень НБУ зникли стабільність національної валюти і розвиток економіки?"

Уряд обіцяє в найближчі роки суттєво трансформувати банківський сектор — удвічі скоротити частку держави на ринку, завдяки продажу акцій держбанків інвесторам. Укргазбанк буде першим виставленим на продаж держбанком — його міноритарним акціонером уже цього року повинна стати Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

DT.UA поговорило з головою правління цієї фінустанови Кирилом Шевченком про перспективи стратегічного реформування сектору, про виклики, які постали перед банками в останні роки, і про перспективи відродження кредитування та економіки.

НБУ почав валютну революцію
На засіданні Нацради реформ президент нарешті підтримав розроблений Нацбанком законопроект про валютне регулювання. У разі його ухвалення бізнес і населення отримають більше валютних свобод. При цьому Нацбанк залишив за собою право впроваджувати валютні обмеження в кризових ситуаціях. Учасники ринку та експерти вимагають обмежити повноваження самого Нацбанку, адже без цього про інвестиції можна й не мріяти.
Олена Малинська: “За свою справу треба вболівати серцем і душею”
Олена Малинська понад 16 років працює у фінансовому секторі, з них 12 років — на керівних посадах в українських банках. Починаючи з лютого 2014 р. — Голова Правління ПАТ “Банк Кредит Дніпро”. Її думками і діями цікавився часопис "Бізнес".