Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
Європейський Союз посилює підтримку українського малого та середнього бізнесу, надаючи нове фінансування від Групи ЄІБ Ощадбанку
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський інвестиційний фонд (ЄІФ) – разом – Група ЄІБ – підписали договір гарантії з Ощадбанком, який сприятиме наданню кредитних коштів у розмірі 50 мільйонів євро для малого і середнього бізнесу (МСБ) в Україні, що стало можливим завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.
Банк Кредит Дніпро та Mastercard Concierge дарують клієнтам святковий новорічний настрій

Банк Кредит Дніпро продовжує дарувати клієнтам святковий настрій і пропонує власникам преміальних карток Mastercard спеціальні новорічні пропозиції від Mastercard Concierge. Зокрема, до 22 грудня 2017 року можна замовити візит Діда Мороза і Снігурочки на святкування Нового року (із 28 грудня 2017 до 1 січня 2018 р.), щоб потішити своїх рідних і близьких спілкуванням з улюбленими персонажами новорічного свята. Також до 20 грудня можна замовити чудову пухнасту ялинку в горщику з доставкою в період з 21 до 31 грудня. 

«Зимова Країна на ВДНГ» стає територією зручних розрахунків без готівки – з Mastercard і Ощадбанком
Відвідувачі парку зимових розваг зможуть розраховуватись безготівково в зонах розваг, на фудкортах і ярмарку, а також придбати Комплексний квиток – денний абонемент на зимові розваги зі знижкою
Міжнародна компанія Хюндай Корпорейшн (Hyundai Corporation) та декілька банків постраждали від безпрецедентної шахрайської схеми, реалізованої ТОВ «Компанія Рона»

Міжнародна компанія Хюндай Корпорейшн (Hyundai Corporation), ПАТ «Укрсоцбанк» та інші банки зіштовхнулись з безпрецедентною шахрайською схемою, учиненою ТОВ «Компанія Рона» (м. Івано-Франківськ), що завдало збитку на загальну суму близько 30 млн доларів США.

Ощадбанк завершив чергову процедуру фінансової реструктуризації боржника відповідно до Закону України «Про фінансову реструктуризацію»
Ощадбанк успішно завершив процедуру фінансової реструктуризації заборгованості ТОВ «МАРІСТ-ТРЕЙД». План реструктуризації грошового зобов’язання боржника укладено 8 грудня 2017 року на підставі звіту незалежного експерта про проведення огляду фінансово-господарської діяльності компанії, згідно з яким було підтверджено перспективність такої діяльності.
«Агропросперіс Банк» отримав довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAA та найвищий рейтинг депозитів

8 грудня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про присвоєння «Агропросперіс Банку» довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA (дуже висока кредитоспроможність) та рейтингу депозитів за національною шкалою на рівні ua1 (найвища оцінка). 

Звертаємо увагу на зміну графіка роботи відділень банку. Ощадбанк переходить на новий План рахунків бухгалтерського обліку
У суботу 16 грудня та неділю 17 грудня відділення будуть працювати в режимі консультацій. Комунальні та інші платежі можна здійснити в інформаційно-платіжних терміналах та системі «Ощад 24/7».
У листопаді депозитний портфель фізичних осіб Банку Кредит Дніпро збільшився на 25 млн грн

У листопаді українці з урахуванням переоформлень розмістили в Банку Кредит Дніпро понад 3,3 тис. депозитів на суму 413 млн грн. Приріст депозитного портфеля за місяць склав 25 млн грн. Загальний роздрібний депозитний портфель банку з урахуванням поточних і карткових рахунків станом на 1.12.2017 р. склав 3,2 млрд грн. Стабільно зростає середній термін розміщення коштів: сьогодні портфель фінустанови на 88% складається з вкладів терміном від півроку і більше. Ринковий тренд поступального зниження депозитних ставок мотивує клієнтів розміщувати свої кошти на довші терміни, щоб зафіксувати максимальну прибутковість. 

Затишний подарунок до кредиту від Банку Кредит Дніпро

Банк Кредит Дніпро з метою популяризації кредитних програм проводить акцію «Затишний подарунок до кредиту»: перша тисяча клієнтів, які у період проведення акції з 4 грудня 2017 року до 3 січня 2018 року оформлять кредит готівкою у будь-якому відділенні фінустанови, гарантовано отримають брендований плед, що стане у нагоді кожній родині, зігріваючи затишним теплом довгими зимовими вечорами.

Банк Кредит Дніпро відкриває сезон новорічних сюрпризів та запрошує всіх, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, вигравати подарункові сертифікати

Банк Кредит Дніпро вітає всіх із першим днем зими та відкриває сезон новорічних приємностей акційною пропозицією на сторінці фінустанови у мережі Facebook. 

Аграрії отримали через Ощадбанк 31,6 млн. грн. державної компенсації за придбану вітчизняну сільгосптехніку
Дедалі більше клієнтів Ощадбанку долучається до урядової програми підтримки АПК. За поданими у вересні-жовтні заявками ще 214 клієнтів Ощадбанку – агропромислових підприємствотримали 24,5 млн. грн. державної компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Підприємства придбали через Ощадбанк 334 одиниці української техніки на загальну суму 122,4 млн. грн. За умовами урядової програми з держбюджету відшкодовується 20% вартості придбаної техніки.
Банк Кредит Дніпро пропонує безкоштовне поповнення своїх платіжних карт за допомогою послуги P2P-платежів

Банк Кредит Дніпро продовжує удосконалювати технічні послуги для клієнтів і пропонує українцям власну послугу P2P-платежів – миттєве перерахування коштів між платіжними картами будь-яких українських фінустанов – на ще вигідніших умовах: тепер поповнення будь-якої карти Банку Кредит Дніпро на сайті фінустанови відбувається без комісії, незалежно від того, з карти якого банку воно здійснюється. Комісія за перерахування коштів на платіжні картки інших банків становить 0,5% + 5 гривень, що є сьогодні одним із найкращих тарифів на ринку. 

Ощадбанк домігся визнання поруки Березкіна та Давидова за заборгованістю ПрАТ «Креатив» на суму 200 млн. дол. США
20 листопада 2017 року ухвалою апеляційного суду Кіровоградської області було залишено без змін рішення Кіровського районного суду м. Кіровограда, яким на користь Ощадбанку з  Березкіна М.С. та Давидова Ю.Г., що є  поручителями по зобов’язаннях ПрАТ «Креатив», стягнуто заборгованість у сумі більше 180 млн. дол. США, 12 млн. євро та 117 млн. грн. Крім того, з Давидова Ю.Г. за подання апеляційної скарги було стягнуто в держбюджет 83 млн. грн. судового збору, сплату якого раніше було відстрочено. Банк в апеляційному суді відстояв рішення суду першої інстанції, попри намагання відповідачів у будь-який спосіб уникнути відповідальності.
Android Pay став доступний для держателів карток Mastercard від Oщадбанку
Клієнти Ощадбанку – держателі карток Mastercard – відтепер можуть користуватися перевагами безконтактних оплат смартфоном не тільки з Ощад Pay, а і з Android Pay. Компанія Google, Ощадбанк та Mastercard запустили додаток Android Pay для клієнтів банку. Сервіс дає можливість у лічені секунди розрахуватися за покупки, просто піднісши свій телефон до POS-терміналу, який підтримує технологію безконтактної оплати.
Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроресурс» розробили для аграріїв вигідні кредитні програми на купівлю техніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «Агроресурс» пропонують українським агровиробникам вигідні кредити на купівлю провідних вітчизняних і світових брендів сільськогосподарської техніки. Термін фінансування – до 5 років, ставки – від 11,3% річних, перший внесок – від 10% вартості техніки. Крім того, клієнти можуть отримати сезонну відстрочку платежу до 10 місяців у році. 

«RwS bank» отримав право власності на Сєверодонецький «Льодовий палац спорту»

«RwS bank» набув права власності на нерухоме майно «Майновий комплекс «Льодовий палац спорту» у місті Сєверодонецьк у рахунок боргу (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 22 листопада 2017 року).

У 2018 році Ощадбанк планує збільшити фінансування проектів відновлюваної енергетики на 30%
У 2018 році Ощадбанк планує направити понад 57 млн. євро на фінансування чотирьох проектів відновлюваної енергетики потужністю 69,7 МВт. Це проекти зі встановлення біогазових установок потужністю 34,7 МВт на суму 30 млн. євро у Волинській, Чернігівській та Сумській областях, а також будівництво сонячних електростанцій потужністю 35,0 МВт на суму 27,5 млн. євро в Дніпропетровській області.
Приємні сюрпризи за безготівкові розрахунки: Банк Кредит Дніпро запрошує держателів платіжних карт брати участь у партнерських акціях, отримувати знижки та вигравати призи

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до цікавих партнерських акцій із міжнародними платіжними системами.

Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб

Sky Bank пропонує бізнесу три нових пакети РКО в залежності від його потреб: Старт, Актив і Преміум. Ми встановили єдину вартість відкриття рахунку у всіх пакетах - 100 грн, що в два рази нижче середньоринкового рівня; зробили безкоштовним підключення та користування Клієнт-Банком; диверсифікували вартість місячного обслуговування (від 100 до 600 грн), в залежності від особливостей вашого бізнесу.

У жовтні українці довірили Банку Кредит Дніпро понад 3,6 тис. депозитів

У жовтні українці з урахуванням переоформлень розмістили в Банку Кредит Дніпро понад 3,6 тис. депозитів на суму 452 млн грн. Загальний портфель коштів фізосіб, включно з залишками на рахунках і картах, перевищив 4 млрд грн.

Ощадбанк – один з найбільших платників податків серед банків України
Протягом багатьох років Ощадбанк є одним з найбільших платників податків у банківській сфері. Банк вчасно здійснює необхідні внески до держбюджету, забезпечуючи своєчасне наповнення бюджетів різних рівнів. Так, у першому півріччі 2017 року Ощадбанк сплатив податки, збори та обов’язкові платежі на суму 1 189 млн. грн., що на 9,05%  більше, ніж у першому півріччі 2016 року.
Раз. Два. Вигравай! Банк Кредит Дніпро запрошує клієнтів-власників платіжних карт VISA взяти участь у акції й виграти подарунковий сертифікат торговельної мережі Comfy на 5 тисяч гривень

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам приєднатися до партнерської акції з платіжною системою VISA і виграти один із 64-х подарункових сертифікатів номіналом 5 тисяч гривень на покупки в популярній торговельній мережі Comfy. Умови акції дуже прості: необхідно розраховуватися карткою VISA за будь-які товари або послуги в торговельній мережі чи Інтернеті. В акції бере участь кожна транзакція на суму від 100 гривень або еквіваленту у валюті, здійснена на території України чи за її межами. Що більше транзакцій здійснить клієнт, то більше шансів у нього виграти приз! 

Ощадбанк спростовує будь-які звинувачення у протиправних діях
Згідно з Кримінальним кодексом спецконфіскація застосовується за рішенням суду шляхом повернення всіх активів у власність держави. Що й було зроблено Ощадбанком у чіткій і безумовній відповідності з вимогами законодавства! 
Раз. Два. Просто кредит: Банк Кредит Дніпро нарощує обсяги роздрібного кредитування

Банк Кредит Дніпро з початку року істотно збільшив обсяги роздрібного кредитування: зокрема, кредитний портфель за кредитними картками подвоївся, досягнувши 131 млн грн, обсяг кредитів готівкою виріс до 70 млн грн. 

Ощадбанк збільшив гарантійний ліміт міжнародній фармацевтичній компанії до 7 мільйонів доларів США
Ощадбанк нарощує співпрацю з одним із найбільших міжнародних фармацевтичних дистриб'юторів на ринку України. У вересні 2017 року банк збільшив його гарантійний ліміт з 3,5 млн. до 7 млн. доларів США строком до 2020 року.
Банк Кредит Дніпро представляє лінійку ефективних фінансових продуктів для агробізнесу на міжнародній виставці «АгроКомплекс 2017»

Банк Кредит Дніпро бере участь у міжнародній виставці ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2017», яка проходить із 31 жовтня до 2 листопада 2017 року в київському виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». У заході беруть участь близько 450 компаній із 20 країн світу. У програмі спеціалізовані експозиції, присвячені агротехніці й обладнанню, логістиці, рослинництву, агрохімії, управлінню технологічними процесами, фінансовим і страховим послугам.