Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
Банк «Південний» презентує річний звіт за 2018 рік
Банк «Південний» презентує річний звіт, підготовлений відповідно до кращих міжнародних практик. У ньому детально описується бізнес-модель і нова стратегія розвитку банку, основні досягнення та ключові показники діяльності за минулий рік.  
 
Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки у рамках партнерської програми
Банк Кредит Дніпро і компанія «АСП Груп» у рамках нової партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки та обладнання провідних світових виробників. 
Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів травневого рейтингу найкращих програм агрокредитування
Кредитна пропозиція для аграріїв Банку Кредит Дніпро «На купівлю сільгосптехніки» увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови понад 20 програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 2 роки в гривні від 13 провідних українських банків. До уваги було взято номінальну і реальну процентні ставки, наявність і розмір додаткових комісій.
Портфель кредитів «Кредобанку» для малого та середнього бізнесу перевищив 2 мільярди гривень
«Кредобанк» продовжує активне кредитування українських підприємств малого та середнього бізнесу. У травні 2019 року портфель кредитів, виданих у сегменті малого та середнього бізнесу, вперше перевищив 2 мільярди гривень.
 
Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лауреатів премії FinAwards 2019

Банк Кредит Дніпро став лауреатом престижної фінансової премії FinAwards 2019 одразу в трьох номінаціях «Найбільш чесний кредит», «Найбільш чесна кредитна карта» і «Найкращий кобренд-проект». Цього року 28 банків боролися за премію, яку щорічно присуджують за особливі досягнення у розбудові роздрібних продуктів, у впровадженні технологій і клієнтських сервісів за результатами оцінки клієнтами фінустанов і авторитетним журі, до складу якого входять фінансові та банківські експерти й аналітики.

Бізнес – депозит Індустріалбанку увійшов до ТОП 10 кращих пропозицій ринку
Депозит без права дострокового розірвання був визнаний у ТОП-10 кращих бізнес-депозитів. Станом на 14 травня 2019 року аналітиками порталу Prostobiz було досліджено депозитні пропозиції більш ніж 20 банків. Були відібрані депозитні програми з можливістю розміщення коштів на строк 1 рік у Євро, всього було розглянуто 146 пропозицій, середня ставка за такими депозитам 1,51% річних.
«Кредобанк» вручив поїздку до Варшави у рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія»

«Кредобанк» вручив головний приз переможцю конкурсу «Читаю з KredoBank – їду у Варшаву!», що відбувся у рамках 15-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7-х класів. Поїздку до Варшави отримала Аліна Кульбачко – учениця 7-го класу Дружківської гімназії «Інтелект», яка зняла бук-трейлер на книгу Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей».

Ощадбанк підтвердив успіхи в трансформації та розвитку вертикалі ММСБ

Ощадбанк у рамках Caucasus SME Banking Club Conference 2019, яка відбулась 16-17 травня в Грузії, отримав спеціальну нагороду Banking Transformation: Ready for challenges. Відзнаку було присуджено Ощадбанку за видатні успіхи в трансформації, створення з нуля та розвиток вертикалі ММСБ і високі ринкові показники.

 
Вишиванка завжди в моді! Банк Кредит Дніпро проводить конкурс для тих, хто підписаний на сторінку фінустанови в мережі Facebook, до Всесвітнього дня вишиванки

Банк Кредит Дніпро приєднується до святкування Всесвітнього дня вишиванки і проводить традиційний конкурс на сторінці фінустанови в мережі Facebook для всіх поціновувачів національного українського вбрання. Троє переможців конкурсу отримають подарункові сертифікати на 1000 грн кожен для придбання стильної вишиванки у магазині сучасного українського одягу.

Ощадбанк та USAID об'єднали зусилля для підтримки нового оптового ринку електричної енергії
Ощадбанк та USAID Проект енергетичної безпеки підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою співпраці для посилення енергетичної безпеки України шляхом сприяння запуску нової моделі оптового ринку електроенергії.
Ощадбанк вийшов на ІІ місце на ринку автокредитування, збільшивши свою частку ринку до 23%
За чотири місяці 2019 року Ощадбанк не лише залишається лідером за приростом частки ринку автокредитування, а й посилює свої ринкові позиції. З початку року банк видав більше 900 автокредитів на загальну суму більше 450 млн грн. Це в 2,5 разу більше ніж за відповідний період 2018 року. Така динаміка дала Ощадбанку змогу  вийти на друге місце на ринку автокредитування і збільшити свою частку ринку з 15% в січні  до 23% в квітні 2019 року.
Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку року збільшився на 140 млн грн – до 727 млн грн

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-квітні 2019 року збільшився на 115 млн грн, або на 30%, – до 496 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 25 млн грн (+12%), його обсяг перевищив 231 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 140 млн грн, або на 24%, досягнувши 727 млн грн.

«Кредобанк» та Mastercard дарують подорож до Луцька

Клієнт «Кредобанку» одеситка Надія Мадяра сталапереможцем акції «Проведіть смачні вихідні у Луцьку з Програмою винагород Mastercard та KredoBank» та отримала нагоду провести незабутній вікенд на Волині.

Обмін валют без походу до каси – це просто! Банк Кредит Дніпро запустив послугу онлайн-обміну валют в інтернет-банкінгу і мобільному додатку FreeBank

Банк Кредит Дніпро надав своїм клієнтам сервіс віддаленого обміну валют в інтернет-банкінгу і мобільному додатку FreeBank. Найпопулярніші іноземні валюти – долар США і євро – тепер можна купити або продати без комісії в режимі онлайн у кілька кліків із моментальним зарахуванням коштів на рахунок клієнта у відповідній валюті.

Банк Кредит Дніпро у квітні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 79 млн грн
Банк Кредит Дніпро у квітні 2019 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 10 млн грн, із початку року – на 55 млн грн, до 1,43 млрд грн. Портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті в квітні збільшився на 69 млн грн, у результаті портфель коштів фізичних осіб у гривні за місяць продемонстрував зростання на 79 млн грн – до майже 2,1 млрд грн. 
Кращий депозит: UBR.ua включив вклад Індустріалбанку у ТОП-5 найкращих
Індустріалбанк увійшов до ТОП-5 банків у рейтингу «Кращих депозитів» від порталу UBR.ua. Високу експертну оцінку згідно з критеріями оцінки отримала депозитна програма «Стандарт». Цей депозит можна оформити дистанційно у мобільному додатку Industrial24 з додаванням + 0,25%до поточної ставки у гривні.
Продукти «Кредобанку» перемагають у національних медіа-рейтингах

Продукти «Кредобанку» здобули перемогу одразу в кількох українських медіа-рейтингах. Банк отримав нагороду в номінації «Овердрафти» щорічного дослідження «50 провідних банків України» від агентства «Фінансовий клуб», а також два перших місця у премії «Prostobank Awards»  від агентства «Простобанк Консалтинг» за підсумками І кварталу 2019 року - у номінаціях «Кредит на придбання авто» та «Кредит на покупку нерухомості на вторинному ринку».

Ощадбанк запровадив сервіс контролю особистих витрат та доходів у мобільному додатку «Ощад 24/7»

У рамках чергового оновлення «Ощад 24/7» Ощадбанк запровадив модуль управління особистими фінансами – PFM  (personal finance management) у мобільному додатку. Новий сервіс дає клієнтам можливість аналізувати та контролювати свої витрати та доходи за категоріями. Клієнту доступна аналітика особистих витрат за всіма його картковими рахунками.

В Україні визначили лідера банківського ринку
Четвертий рік поспіль Ощадбанк стає переможцем масштабного рейтингу «50 провідних банків України» за версією щорічного незалежного дослідження інформаційного агентства Financial Club. Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний посів перше місце в категорії «Банкіри» рейтингу «Фінансове визнання – 2019». Заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич увійшов до ТОП-5 кращих корпоративних банкірів.
«Кредобанк» запроваджує миттєві карткові перекази з Європи

«Кредобанк» запровадив можливість отримання на платіжні карти Mastercard банку миттєвих  переказів з карток європейських банків. Відтепер клієнти «Кредобанку» - держателі карт Mastercard  можуть переказати кошти з карти Mastercard будь-якого європейського банку, які будуть зараховані на карту протягом однієї хвилини. З нагоди старту сервісу переказ здійснюється без комісії та конвертацій. 

Найкращий кредит – це просто! Банк Кредит Дніпро знову став переможцем рейтингу Prostobank Awards за найкращий банківський продукт у номінації роздрібних кредитів готівкою
Банк Кредит Дніпро знову став володарем престижної нагороди Prostobank Awards за підсумками І кварталу 2019 року, очоливши рейтинг найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою», складений компанією «Простобанк Консалтинг» серед 30 найбільших українських фінустанов.
«Кредобанк» підписав угоду про партнерство в реалізації програми JCB Finance в Україні

«Кредобанк» та британська компанія JCB підписали угоду про ексклюзивне партнерство в реалізації програми JCBFinance на території України, яка дозволить українським підприємствам купувати сільськогосподарську та будівельну техніку виробництва всесвітньо відомого британського бренду JCBу кредит та лізинг на найвигідніших умовах . Підписання відбулося під час Весняного ділового форуму – однієї з найбільших бізнес-подій року в Західній Україні.

«Кредобанк» збільшує максимальну суму кредитів готівкою до 500 000 гривень
«Кредобанк» збільшує максимальну суму кредитів готівкою на будь-які потреби. З квітня клієнти можуть отримати кредит готівкою до 500 000 гривень, а також рефінансувати видані раніше кредити в інших банках на таку ж суму.  
Ощадбанк відстояв свої вимоги на 700 млн. грн. до компанії «ТММ Енергобуд»
Верховний Суд України відмовив ПрАТ «ТММ Енергобуд» у задоволенні касаційної скарги на попередні рішення судів (Південно-західного апеляційного господарського суду від 29.11.2018 та господарського суду Херсонської області від 24.04.2018), якими було визнано вимоги Ощадбанку до ПрАТ «ТММ Енергобуд» на суму майже 700 млн. грн.