Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
ПриватБанк зрізає кредитні ставки на чверть, щоб допомогти малому бізнесу піднятися після карантину
Першим з українських банків ПриватБанк з 25 травня суттєво знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування юридичних осіб та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року. 
Ощадбанк розширив можливості фінансування малого та середнього бізнесу в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»
Ощадбанк розширив можливості підприємців, які мають бажання отримати кредит у рамках державної програми підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Бізнес-клієнти вже можуть подавати заявки до банку щодо фінансування за оновленою програмою.
ТАСКОМБАНК починає приймати заявки на доступні кредити 5-7-9!
ТАС24 Бізнес, перший онлайн-банк для малого та середнього бізнесу, долучився до державної ініціативи «Доступні кредити 5-7-9». Хто цікавиться програмою, кому доступне фінансування за пільговою програмою та як залишити заявку на кредит?
ПриватБанк розвиватиме цифрові платежі за допомогою сервісу токенізації Visa
Украинський ПриватБанк разом з більше ніж 20 нових глобальних партнерів приєднався до сервісу токенізації Visa Token Service  (VTS), що допоможе збільшити рівень безпеки цифрових транзакцій, ініційованих для оплати картками ПриватБанк Visa. За допомогою VTS банк отримав можливість токенізувати номери карток Visa, забезпечуючи додатковий рівень захисту для споживачів та торгово-сервісних підприємств.
Альфа-Банк Україна збільшив строк кредиту готівкою до 60 місяців
Альфа-Банк Україна завжди оперативно реагує на потреби клієнтів та вдосконалює продукти та сервіси, щоб кожен міг отримати необхідну фінансову допомогу. І не важливо, потрібні гроші на раптові витрати або ж запланований ремонт чи купівлю авто. Саме тому банк збільшив строк кредиту готівкою до 60 місяців! Тож платежі для клієнта стають меншими, що додає зручності у сплаті.
ПРАВЕКС БАНК став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників
ПРАВЕКС БАНК став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників. Відповідний Меморандум про загальні принципи співробітництва був підписаний з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Ощадбанк демонструє стабільну та прибуткову діяльність за результатами чотирьох місяців 2020 року
В умовах жорстких обмежень бізнес-діяльності, пов’язаних із пандемією коронавірусу, Ощадбанк продовжує забезпечувати стабільну та прибуткову діяльність. Це підтверджується результатами та ключовими показниками за чотири місяці 2020 року.
Фінансові результати Інтеза Санпаоло за 1 квартал 2020 року свідчать про міцність міжнародної фінансової групи, частиною якої є ПРАВЕКС БАНК
Результати за перший квартал 2020 року показують здатність Групи Інтеза Санпаоло ефективно протистояти складним наслідкам епідемії COVID-19. Вони відображають як стійку прибутковість Групи, яка пояснюється сильною капіталізацією і ліквідністю, стійкою і диверсифікованою бізнес-моделлю і стратегічною гнучкістю в управлінні операційними витратами та підтримкою Італії, що включає прагнення стати зразковою моделлю з точки зору стабільності та соціальної та культурної відповідальності.
Альфа-Банк Україна залучив довгострокове рефінансування НБУ для кредитної підтримки економіки
Альфа-Банк Україна підтримав ініціативу Національного банку України щодо забезпечення фінансового сектора довгостроковим ресурсом для розширення кредитної підтримки економіки і взяв участь у першому тендері 8 травня 2020 року. Банк отримав рефінансування у сумі 660 млн грн терміном на 5 років під заставу облігацій внутрішньої державної позики.
Ощадбанк видав підприємцям 1 млрд грн мікрокредитів на розвиток власного бізнесу
Обсяг виданих кредитів підприємцям-мікропозичальникам в Ощадбанку сягнув 1 млрд грн.  Банк профінансував майже 2800 бізнес-проектів зі створення або розвитку різноманітних напрямів бізнесу. Найбільшу частку фінансування спрямовано на такі галузі, як агропромисловий комплекс, торгівля, сфера послуг та дрібне виробництво.
Клієнти Укрексімбанку скористаються покращеними умовами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»
Державний Укрексімбанк пріоритетно надає своїм клієнтам доступ до покращених умов Програми надання фінансової державної підтримки суб'єктам мікро- та малого підприємництва, яку наразі актуалізовано й заходами, що допоможуть бізнесу подолати наслідки пандемії COVID-19.
ПУМБ достроково виконав усі зобов’язання перед регулятором щодо зменшення заборгованості пов’язаних осіб
ПУМБ достроково виконав план заходів щодо приведення нормативу Н9 у відповідність до вимог регулятора. Це стало можливим за рахунок  зменшення кредитної заборгованості окремих компаній SCM на більш ніж 73 млн доларів США.
РЕЗУЛЬТАТИ ГРУПИ КРЕДІ АГРІКОЛЬ ЗА ПЕРШИЙ КВАРТАЛ 2020 РОКУ
У першому кварталі 2020 року група Креді Агріколь отримала базовий чистий дохід (за винятком окремих статей) у сумі 981 млн євро, що на 31,6% нижче ніж за перший квартал 2019 року. Базовий чистий дохід Креді Агріколь С.А. зменшився на 18,1% та у першому кварталі склав 652 млн євро. Зареєстрований чистий дохід групи Креді Агріколь і Креді Агріколь С.А. становить 908 млн євро та 638 млн євро відповідно.
ПІДСУМКИ 50 ДНІВ КАРАНТИНУ ВІД КАРЛОСА ДЕ КОРДУ, ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКУ
Ми залишаємо позаду 50 днів карантину. Стільки ж часу я перебуваю в Україні. 50 днів тому ми зрозуміли, що ця криза стане великим викликом для всіх нас. Тепер, озираючись назад, я оптимістично оцінюю результати роботи в цей період. Ми подолали чимало непростих ситуацій, наша команда зробила все можливе для підтримки клієнтів, колег і суспільства.
Прибуток Альфа-Банку Україна у I кварталі 2020 року склав 307 млн гривень
Альфа-Банк Україна підбив попередні підсумки першого кварталу 2020 року. Зокрема, прибуток банку за січень-березень склав 307 млн грн. Про це свідчать підсумкові балансові дані станом на 1 квітня 2020 року*.
Клієнти ПУМБ оформили кредитні канікули на суму понад 500 млн грн
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за квітень 2020 року погодив 30 тисяч заявок на кредитні канікули по кредитах готівкою і кредитах на покупку товарів. Загальна сума реструктуризації склала 520 млн грн.
УКРГАЗБАНК – єдиний український представник у ТОП-3 кращих банків Східної Європи
Відтоді, як ми почали активно розвивати торговельне фінансування, наш банк став достойним конкурентом не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Вже другий рік поспіль найавторитетніше видання «Global Trade Review» номінує УКРГАЗБАНК на звання «Найкращого банку у Східній Європі». До речі, ми єдиний український банк, який потрапив до номінації – це справжнє міжнародне визнання.
У правління Райффайзен Банку Аваль увійшов Енкелейд Зотай
Наглядова рада Райффайзен Банку Аваль своїм рішенням розширила склад правління банку – із 1 травня 2020 року до виконання обов’язків приступив заступник голови правління Енкелейд Зотай. Він відповідатиме у банку за напрямок інформаційних технологій.
Кредобанк впроваджує сервіс онлайн відкриття рахунків для фізичних осіб
З травня Кредобанк запроваджує послугу дистанційного відкриття рахунків фізичних осіб з доставкою банківської карти до клієнта. Відтепер нові клієнти банку можуть відкривати рахунки та отримувати банківські карти без візиту до відділення — досить лише замовити послугу на вебсайті банку.
ПриватБанк запустив на Дії освітній серіал “Цифрові гроші”
ПриватБанк спільно з Міністерство цифрової трансформації та НБУ запустили новий освітній курс “Цифрові гроші”. Від сьогодні він доступний для всіх бажаючих на порталі “Дія. Цифрова освіта” https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-money.
Як реструктурувати заборгованість за споживчими кредитами
Банк «Південний» із розумінням ставиться до ситуації, в якій частина клієнтів опинилися через економічні наслідки карантину. Тож пропонуємо нашим клієнтам-фізособам реструктурувати заборгованість за споживчими кредитами, що підлягає погашенню з 01.03.2020 до кінця строку дії карантину. Реструктуризація кредитної заборгованості – це зміна умов кредиту для полегшення виконання клієнтами зобов’язань за кредитами. Ми передбачили кілька варіантів реструктуризації.