Новини ринку

Дата з
Дата по
Фільтр:
Дарувати добро – просто: Банк Кредит Дніпро та Українська біржа благодійності допомагають провідній дитячій клініці України
Банк Кредит Дніпро провів щорічний благодійний аукціон серед співробітників фінустанови, метою якого став збір коштів для купівлі медобладнання для Інституту педіатрії, акушерства і гінекології (ІПАГ) у рамках спільного проекту з Українською біржею благодійності (ubb.org.ua).
ОТП Банк дарує автівки

ОТП Банк та платіжна система Visa оголошують про старт розіграшу авто між клієнтами банку. Акція триватиме з 18 березня по 30 грудня 2019 року.

Банк Кредит Дніпро став одним з лідерів лютневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 32 найбільших фінустанов України.

Онлайн-купівля валюти через ОNLINE PRAVEX доступна без жодних комісій та в режимі 24/7
Після набуття чинності нового Закону України «Про валюту та валютні операції» НБУ послабив ряд валютних обмежень, в тому числі надав дозвіл населенню купувати валюту через інтернет, а також в банкоматах і терміналах.
Безнал править бал. Експерт Банку Кредит Дніпро про актуальні тенденції ринку платіжних карт
Статистика НБУ по ринку платіжних карт та інфраструктури за 2018 рік підтверджує успішну реалізацію курсу на побудову сashless-економіки: питома вага безготівкових операцій із платіжними картами досягла рекордних 79% у кількісному і 45% у грошовому вираженні, збільшившись за рік на 4 і 6 процентних пунктів відповідно.
Визначено переможців Акції «Більше розрахунків – більше подарунків

КРИСТАЛБАНК оголосив переможців Акції «Більше розрахунків – більше подарунків», які були визначені шляхом випадкової вибірки на сайті www.random.org порядкового номеру серед усіх платіжних карток учасників, що відповідали умовам Акції.

«Кредобанк» розширює можливості сервісу «Страхування онлайн»

«Кредобанк» оновив сервіс «Страхування онлайн». Тепер у системі, можна миттєво придбати електронний поліс обов’язкового страхування  цивільної правової відповідальності власників транспортних засобів («автоцивілка») без відвідування офісу.

Портфель роздрібних кредитів Банку Кредит Дніпро з початку 2019 року збільшився на 75 млн грн, перевищивши 660 млн грн

Роздрібний портфель кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-лютому 2019 року збільшився більше ніж на 57 млн грн – до 438 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період склало понад 17 млн грн, в цілому досягши показника 223 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за два місяці продемонстрував зростання на 75 млн грн, перевищивши 660 млн грн.

Ощадбанк здійснив виплату по єврооблігаціям у сумі 420 млн. дол. США
Публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України" згідно зі встановленим графіком перерахувало суму 420 млн. дол. США за кредитною угодою в рамках емісії єврооблігацій на 700 млн. дол. (ISIN: XS1273033719), що становить 60% загального обсягу випуску.
Підприємства Закарпаття отримали можливості пільгового інвестиційного кредитування від «Кредобанку»
«Кредобанк» розширює можливості пільгового кредитування в Закарпатській області. 5 березня було підписано меморандум між банком та Закарпатською обласною державною адміністрацією, у рамках якого малі та середні підприємства Закарпаття отримають можливість майже повного відшкодування відсотків за кредитами за рахунок обласного бюджету.
Банк Кредит Дніпро в лютому 2019 року збільшив портфель коштів фізичних осіб у гривні на 33,5 млн грн
Банк Кредит Дніпро в лютому 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 33,5 млн грн – до 1,97 млрд грн, зокрема й портфель строкових депозитів – на 9,6 млн грн, обсяг коштів на поточних і карткових рахунках – на 23,9 млн грн.
Зустрічаємо весну разом: Банк Кредит Дніпро проводить акцію для своїх шанувальників у мережі Facebook

Банк Кредит Дніпро щиро вітає із першим днем весни і дарує святковий настрій усім, хто любить сонце, тепло, посмішки, а також є шанувальником сторінки фінустанови у мережі Facebook.

«Кредобанк» нарощує обсяги автокредитування

З початку 2019 року «Кредобанк» продовжує демонструвати зростання рівня продаж кредитів на придбання та під заставу автомобілів. Так, у січні видача автокредитів зросла на 20% порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

Банк Кредит Дніпро бере участь у форумі професіоналів аграрного бізнесу «Агропром 2019»

Банк Кредит Дніпро бере участь у роботі 18-ї національної виставки агротехнологій «Агропром 2019», представляючи професіоналам аграрного бізнесу лінійку ефективних фінансових інструментів і кредитних продуктів, адаптованих під їхні галузеві та сезонні потреби.

Інформація щодо отримання субсидій у грошовій формі. Для клієнтів, яким субсидії було призначено до 31 грудня 2018 року
Клієнти всіх категорій, яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть субсидію у грошовій формі з березня 2019 року. Рахунки за комунальні послуги надходитимуть в повному обсязі без урахування субсидії, і субсидіант має самостійно і своєчасно оплачувати їх, використовуючи отримані кошти. Кошти, які в нього залишаться після отримання субсидії та оплати комунальних послуг (заощаджені за рахунок економного споживання послуг), він зможе витрачати на власний розсуд.
Кількість активних платіжних карт Банку Кредит Дніпро збільшилася в 2018 році на 15%
Банк Кредит Дніпро у 2018 році показав випереджувальну ринок динаміку зростання кількості активних платіжних карт: число емітованих банком карт, за якими було проведено хоча б одну видаткову операцію за останні три місяці, збільшилося за рік на 15%, їх кількість перевищила 123,1 тис. штук. У цілому по ринку цей показник зріс на 6%, а загальна кількість активних платіжних карт (36,9 млн штук) уперше перевищила чисельність дорослого населення країни.
Орендуйте банківських сейфи у Запоріжжі!
Пропонуємо послуги з оренди банківських сейфів у відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Запоріжжя.  Відтепер орендувати комірку можливо за адресою:  вул. Незалежної України, 72.
Кредит до 500 тисяч гривень – це просто! Банк Кредит Дніпро поліпшив умови видачі кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови роздрібного кеш-кредитування, збільшивши максимальну суму кредиту готівкою до 500 тисяч гривень. Клієнт може обрати оптимальний для себе термін кредитування – 12, 24, 36, 48 або 60 місяців, – зважаючи на свої фінансові плани й можливості. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Кошти видаються без застави та поруки, і їх можна використовувати з будь-якою метою.

Банк Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшив портфель коштів фізичних осіб на 309 млн грн – до 4,3 млрд грн

Банк Кредит Дніпро в січні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів, з урахуванням поточних і карткових рахунків, на 309 млн грн – до 4,3 млрд грн. Найкращу динаміку серед строкових вкладів показали депозити в гривні, розміщені на термін 12 місяців, – їх обсяг зріс на 218 млн грн. Строкові депозити формують близько 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

Спрощені умови кредиту на автомобіль
З лютого 2019 року оформити кредит на автомобіль стає легше. Адже вступив у дію закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування». Креді Агріколь став одним із перших банків, який скасував необхідність нотаріального посвідчення, тим самим спростивши оформлення автокредиту.
У подорож на Каннський кінофестиваль разом із Банком Кредит Дніпро і Mastercard

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard та виграти унікальну подорож на Каннський міжнародний кінофестиваль – культову подію, яка щороку збирає на червоній доріжці найяскравіших зірок і визнаних грандів кінематографічного світу.

У 2018 році «Кредобанк» видав понад 2 мільярди гривень кредитів малому та середньому бізнесу

«Кредобанк» продовжує активно кредитувати малий і середній бізнес. Протягом 2018 року банк видав більш як 2500 кредитів українським малим та середнім підприємствам на загальну суму понад 2,06 мільярда гривень.