Новини

Дата з
Дата по
Подарунки юним художникам до Всесвітнього дня заощаджень «Заощадливий сьогодні — заможний завтра» їдуть до переможців конкурсу!
Сьогодні надсилаємо призи, які Незалежна асоціація банків України підготувала спільно з Фондом ощадних кас Німеччини SBFIC і БО «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ»!
Ми з партнерами в захваті, як можна створити пензлями й олівцями такі справжні мальовані шедеври?
Йдеться про ті шедеври, які ваші діти створювали на конкурс малюнків до Всесвітнього дня заощаджень «Заощадливий сьогодні — заможний завтра», який проводила НАБУ спільно з Фондом ощадних кас Німеччини SBFIC і Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ»!
Друзі, підтримаймо юних художників!
Розпочато голосування конкурсу дитячих малюнків «Заощадливий сьогодні — заможний завтра», який проводить НАБУ спільно з Фондом ощадних кас Німеччини SBFIC і Благодійною організацією «ЛІГА БАНКІВ УКРАЇНИ»!
Справжнє Родинне свято проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2018» відбулося!
В суботу, 3 листопада 2018, у Києві відбулося справжнє Родинне свято в рамках проекту «Всесвітній день заощаджень в Україні-2018», головною метою якого є стимулювання та збереження ідеї заощадження коштів.
У Київському відділенні Sky Bank відбувся День відкритих дверей для школярів
10 жовтня працівники Київського відділення Sky Bank провели День відкритих дверей для учнів молодших класів спеціалізованої школи №91 з поглибленим вивченням інформатики. Першокласники взяли участь у пізнавальній вікторині, побачили унікальний для українського ринку VTM — електронне «міні-відділення майбутнього», ознайомилися з принципом роботи електронного касиру, а також відчули себе в якості VIP-клієнтів Sky Bank.
НАБУ розпочала набір учасників для співпраці в проекті «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2018»
Цікавість до Дня заощаджень в Україні з кожним роком зростає - як з боку фінансових установ, так і громадян. Офіційний старт проекту заплановано на 1 жовтня, проте вже сьогодні взяти участь у заході зголосилося чимало банківських установ.
Піреус Банк долучився до Всесвітнього Дня заощаджень

Проект шостий рік поспіль проходить під егідою НАБУ та банків-членів асоціації


Піреус Банк долучився до Всесвітнього Дня заощаджень, основною ідеєю якого є стимулювання ідеї збережень та підвищення рівня фінансової грамотності серед населення країни.

В НАБУ розпочато проект «Всесвітній день заощаджень в Україні - 2017»
З 1 жовтня офіційно стартува Всесвітній день заощаджень в Україні – проект, який вже шостий рік проводиться за ініціативою банків-членів Незалежної асоціації банків України. І другий рік поспіль реалізація цього проекту проходитиме при підтримці Фонду ощадних кас Німеччини «Sparkasse»