Новий функціонал в «ОК, Альфа!» – зарплатно-картковий проект онлайн

Альфа-Банк Україна представляє новий функціонал на діджитал-платформі для підприємців «ОК, Альфа!» – зарплатно-картковий проект, доступний як для потенційних, так і існуючих клієнтів. Новий сервіс дозволяє дистанційно підключити зарплатний проект, замовити картки для співробітників, а також створювати відомості за виплатами онлайн.


Альфа-Банк Україна продовжує активно розвивати онлайн-сервіси для представників малого та середнього бізнесу і своєчасно підтримувати український бізнес необхідними інструментами для віддаленої роботи, що особливо важливо під час дії карантину.


На діджитал-платформі «ОК, Альфа!» вже реалізовано зручні інструменти, завдяки яким бізнес може повноцінно працювати віддалено, без необхідності відвідувати відділення банку. Це і можливість дистанційно відкрити основний і додаткові рахунки, замовити бізнес-картку, підключити торговий еквайринг і багато інших.


У квітні «ОК, Альфа!» запустив ще один сервіс – зарплатний проект, який стане незамінним для бізнесу із залученням штату співробітників. Зайшовши в особистий кабінет на діджитал-платформі «ОК, Альфа!», підприємець може дистанційно оформити підключення зарплатного проекту, додати нових співробітників, створити відомості для виплат співробітників з одночасним створенням необхідних податкових платежів.


Заявка на підключення зарплатного проекту оформляється в онлайн-режимі. Після обробки банком заявки на підключення послуги клієнт може замовити картки для співробітників, вибравши відповідну опцію. Якщо у клієнта був раніше підключений зарплатний проект в Альфа-Банку Україна, йому буде автоматично доступне замовлення карток новим співробітникам і формування зарплатних відомостей.


Альфа-Банк Україна постійно шукає додаткові рішення, щоб підтримати роботу підприємців та забезпечити їх всіма необхідними банківськими сервісами в онлайн режимі.