Обрано нового керівника Харківського банківського союзу

Обрано нового керівника Харківського банківського союзу
Під час конференції, члени Харківського банківського союзу обрали нового голову. Нею стала керівник правління «Мегабанку» Олена Жукова

Харківський банківський союз є представником Незалежної асоціації банків України в регіоні, хоча був створений ще на початку незалежності України – в 1991 року. До його складу входить 9 банків, що мають потужні представництва в регіоні. На думку виконавчого директора НАБУ Олени Коробкової, вибір учасників голови ХБС є більш, ніж вдалим.

«Олена – досвідчений банкір з великим потенціалом. Вона чудово розуміється на проблемах, з якими банки мають справу сьогодні, і може фахово посприяти у їх вирішенні. Впевнена, що ми й надалі будемо плідно працювати заради захисту прав та інтересів банків регіону та забезпечення стабільності всього банківського сектору», - зазначила Олена Коробкова.

У свою чергу Олена Жукова зауважила, що в нинішніх умовах економічної нестабільності як ніколи необхідна корпоративна єдність банківських установ у прийнятті стратегічних рішень, спрямованих на становлення і розвиток банківської системи регіону та України в цілому.


Для довідки:

Харківський банківський союз створено під час установчої конференції п'яти комерційних банків Харкова восени 1991 року. Першим головою ХБС став голова Ради Інноваційно-комерційного НПК-БАНК (Наука, промисловість, культура) Володимир Семиноженко. З 2006 року до кінця минулого року цю посаду займав президент ПАТ «Регіон-банк» Анатолій Волок.

Станом на початок 2017 року членами ХБС є «Магабанк», «Банк «Грант», «Регіон-банк», філії «Укрексімбанку», «Ощадбанку», «Райффайзен Банку Аваль», «ПриватБанку», «Укрсоцбанку», UniCreditBank та «Укргазбанку».