Один із найбільших банків Європи високо оцінив стандарти обслуговування Банком Кредит Дніпро міжнародних клієнтських платежів

Cтандарты обслуживания Банком Кредит Днепр
Commerzbank AG – одна з найбільших і найавторитетніших кредитно-фінансових установ Німеччини і Європи – у своєму звіті підтвердив високі стандарти роботи Банку Кредит Дніпро в частині обслуговування міжнародних платежів. Згідно з даними аналізу німецької фінустанови платежі українського банку відповідають європейським стандартам якості на 99,71%

Усі платіжні операції з зарубіжними країнами здійснюються за міжнародною міжбанківською системою передачі інформації та виконання платежів – SWIFT. При коректному здійсненні грошових операцій, заповненні спеціальної форми з боку відправника платежі обробляються в автоматичному режимі через сервіс STP (Straight Through Processing). Якщо ж фінустанова-відправник допускає будь-які неточності, то банк-кореспондент виділяє додаткові власні ресурси на виправлення помилок, зокрема, ручне втручання операціоністів. Це збільшує час обробки платежів і передбачає додаткову комісію при проведенні міжнародних розрахунків клієнтів. За результатами аналізу експертів однієї з найстарших і найбільших фінустанов Європи, проведення міжнародних платежів Банком Кредит Дніпро повністю відповідає європейським стандартам якості, що є одним із найкращих показників в Україні.

«Commerzbank уже близько 20 років є надійним банком-кореспондентом нашої фінустанови, щодня ми здійснюємо за його допомогою десятки міжнародних платежів наших клієнтів. І, звичайно, постійно працюємо над тим, щоб привести наші внутрішні процеси до кращих, визнаних в усьому світі стандартів якості й надійності, – сказала Галина Ізбінська, член правління – директор з операційної роботи Банку Кредит Дніпро. – Дані зі звіту наших європейських колег – не просто висока оцінка і позитивна статистика. Це величезний результат нашої команди, який дозволяє оптимізувати витрати, знизити вартість, підвищити ефективність і оперативність проведення платежів клієнтів банку».


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи I згідно класифікації НБУ (банки, частка активів яких більше 0,5% активів банківської системи).

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Стабільний партнер" XIX щорічного конкурсу "Фінансовий Оскар", який проводить діловий тижневик "Бизнес".