Одразу три представниці Ради НАБУ увійшли до рейтингу ТОП-50 жінок фінтеху, що був складений Українською асоціацією фінтех та інноваційних компаній, EFSE Development Facility, Freedom Finance Ukraine

Раді повідомити, що Голова Ради НАБУ Олена Коробкова, заступниця Голови Ради НАБУ Олена Сосєдка та Виконавчий директор НАБУ Марія Колганова увійшли до рейтингу ТОП-50 жінок фінтеху.

Під час проведення дослідження було отримано 274 заявки, 100 із яких відібрано й передано експертному журі для подальшого голосування.

Первинний відбір проводили серед жінок, які працюють у банках і небанківських установах, платіжних компаніях, стартапах і державному секторі.

Під час відбору брали до уваги стаж і результати роботи у фінансовому секторі, наявність публікацій на тему фінтех, участь у профільних заходах, присвячених розвитку фінтех-сектору, проактивну позицію в популяризації інноваційних програм і продуктів у сфері фінансів.

До складу експертного журі увійшли 15 осіб, які мають багаторічний досвід у фінансовій сфері та зарекомендували себе як провідні спеціалісти з впровадження інновацій, розбудови фінтех-сектору й оновлення законодавчої бази для пом'якшення умов ведення фінансової діяльності в Україні.

До фінального списку увійшли 50 жінок, яких визнано найвпливовішими у фінтех-індустрії України.

Вдячні журі за високу оцінку діяльності наших представників Ради НАБУ. Продовжуємо плідно працювати для наближення нашої Перемоги.