Оголошення про пошук кандидатів у арбітри

Спостережна рада, створена на виконання статті 14 Закону України «Про фінансову реструктуризацію», відповідно до вимог Закону та Арбітражного регламенту для цілей Закону, оголошує пошук кандидатів для затвердження списку одноособових Арбітрів для розгляду спорів, які виникатимуть в процедурах фінансової реструктуризаціїДля включення до списку арбітрів, які можуть бути призначеними в якості одноособового арбітра згідно з Арбітражним регламентом в загальній процедурі, потенційні арбітри повинні відповідати наступним вимогам:
 1. Вища юридична освіта за освітнім рівнем вищої освіти магістр (спеціаліст).
 2. Досвід у цивільній, господарській та фінансовій галузях права не менше семи років, включаючи будь-який досвід роботи в якості арбітра, практикуючого юриста, адвоката, вченого.
 3. Висока репутація та високі моральні якості.
 4. Володіння українською мовою на рівні, достатньому для роботи.
 5. Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для роботи, вважається перевагою.
 6. Надаватиметься перевага визнаним спеціалістам у сфері арбітражу, а також особам, які включені до списків арбітрів визнаних арбітражних інституцій.
Для включення до списку арбітрів, які можуть бути призначеними в якості одноособового арбітра згідно з Арбітражним регламентом в процедурі затвердження плану реструктуризації, потенційні арбітри повинні відповідати наступним вимогам:
 1. Вища освіта за освітнім рівнем вищої освіти магістр (спеціаліст) в галузі фінансів, економіки або права.
 2. Досвід у сфері фінансів та бізнес-секторі не менше десяти років, включаючи будь-який досвід роботи в якості фінансового директора, фінансового менеджера, бухгалтера, арбітражного керуючого, члена правління банку, аудитора, керівника юридичного відділу банку або іншої фінансової установи.
 3. Висока репутація та високі моральні якості.
 4. Володіння українською мовою на рівні, достатньому для роботи.
 5. Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для роботи, вважається перевагою.
 6. Надаватиметься перевага визнаним спеціалістам у сфері права або фінансів.
Особа, яка бажає бути включеною до списку Арбітрів для участі у вирішенні спорів згідно з Арбітражним регламентом за загальною процедурою чи процедурою затвердження плану реструктуризації, повинна направити до Спостережної ради на офіційну електронну адресу fin.restruct.council@gmail.com свою заяву та повну біографічну довідку (CV) до 20 лютого 2017 року. Рекомендаційні листи від авторитетних арбітражних або фінансових установ або від осіб, які практикують у відповідних сферах арбітражу та фінансів, також беруться до уваги.

Графік роботи передбачається в залежності від кількості спорів, передбачається неповний робочий день, можливе сумісництво з основним місцем роботи.

Спостережена рада розглядатиме документи та заяви, надіслані до 28 лютого 2017 року включно.

За результатами опрацювання поданих заяв Спостережною радою, конкурсний відбір проводитиметься шляхом співбесіди, про яку кандидатів, які до неї запрошуватимуться, буде повідомлено особисто додатково.