«ОК, Альфа!» - новий інтернет-банкінг і дистанційний помічник для підприємців

«ОК, Альфа!» - новий інтернет-банкінг і дистанційний помічник для підприємців

Альфа-Банк Україна запустив новий інтернет-банкінг для фізосіб-підприємців «ОК, Альфа!», мета якого – позбавити бізнесменів від рутинної паперової роботи і допомогти їм зосередитися на розвитку бізнесу. Серед «фішок» нового сервісу: проста онлайн-реєстрація, відкриття рахунку без візиту в банк і ексклюзивні пропозиції від компаній «Київстар», «Нова пошта», «Ліга: Закон» та Prom.ua.

Створюючи новий омнікальний інтернет-банкінг для підприємців «ОК, Альфа!», команда Альфа-Банку Україна не тільки вивчала кращий досвід провідних банків світу, а й залучала до розробки та тестування клієнтів цього сегменту. Це дозволило створити сервіс, який забезпечує повноцінне дистанційне обслуговування підприємців. Ключові особливості інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!»:

  • швидка реєстрація в особистому кабінеті. Для реєстрації в «ОК, Альфа!» підприємцю потрібні лише його ІПН і номер телефону. Онлайн-сервіс самостійно завантажує інформацію про клієнта, що дозволяє скоротити час на підключення та отримання реквізитів до 5 хвилин. На наступний день мобільний банкір виїжджає до клієнта для фіналізації угоди;
  • просте управління рахунками, відправлення поточних і бюджетних платежів, замовлення довідок та інші необхідні послуги в рамках розрахунково-касового обслуговування;
  • зручна відправка звітів до податкової;
  • юридичний сервіс з можливістю формувати типові договори для поточних потреб бізнесу;
  • ексклюзивні пропозиції для клієнтів банку від компаній «Київстар», «Нова пошта», «Ліга: Закон» та Prom.ua;
  • віртуальний персональний менеджер, який забезпечує супровід клієнтів-підприємців в особистому кабінеті в режимі 24/7.


З урахуванням потреб підприємців розроблено прості та зрозумілі тарифні плани «ОК, Альфа!», які враховують специфіку бізнесу різних груп клієнтів. Один із тарифних планів, Test_Drive лише за 1 гривню на місяць, дозволить новим клієнтам переконатися у зручності онлайн-сервісу. Цей тариф діє на постійній основі.

Унікальний інтернет-банкінг «ОК, Альфа!» для фізосіб-підприємців буде активно розвиватися і доповнюватися новими сервісами. Так, у найближчих планах Альфа-Банку Україна запуск мобільного додатку «ОК, Альфа!» для всіх типів пристроїв і операційних систем. Запуск програми зробить новий сервіс для підприємців по-справжньому омнікальним - з можливістю почати і завершити формування платежу або документу на різних пристроях або платформах. Також незабаром Альфа-Банк Україна запропонує підприємцям, які вже обслуговуються в банку, можливість легкого переходу на обслуговування на новій платформі.

Інтернет-банкінг «ОК, Альфа!» - результат співпраці команди розробників Альфа-Банку Україна і компанії Finik.Pro, яке почалося після перемоги останньої в конкурсі інноваційних рішень зі створення цифрового банку від Альфа-Банку Україна і платформи відкритих інновацій RE: ACTOR.