Олену Коробкову обрано до Біржової ради Української Біржі

Олену Коробкову обрано до Біржової ради Української Біржі
На чергових Загальних зборах акціонерів ПАТ «Українська біржа», які відбулися 20 квітня, на новий термін обрано голову та його заступників, а також затверджено новий склад Біржової ради.


Відповідно до порядку денного акціонери УБ заслухали та затвердили річний звіт про діяльність біржі голови Правління Олега Ткаченка, схвалили висновки Ревізійної комісії про результати перевірки фінансово-господарської діяльності та розглянули основні напрямки порядкування на поточний рік.

Окрім того, на зборах акціонери обрали новий склад Біржової ради ПАТ «Українська біржа», до якої увійшли:

  1. Роман Вареник
  2. Артемій Єршов
  3. Олена Коробкова
  4. Дмитро Лазарєв
  5. Денис Мацуєв
  6. Тетяна Попович
  7. Олексій Сухоруков
  8. Аліса Тихомірова
  9. Юрій Яковенко
Троє з дев'яти членів Біржової ради є незалежними директорами.

За підсумками голосування акціонерів на новий термін переобрано голову Правління Біржі Олега Ткаченка та першого заступника голови Правління Євгена Комісарова. Посаду заступника голови Правління у поточниму році обійматиме Іван Дмитренко.

Загальними зборами акціонерів ухвалено рішення щодо усіх питань затвердженого Біржовою радою порядку денного. Згідно з 12 пунктом Ревізором ПАТ "Українська біржа" обрано ПАТ ІЕК «ІНЕКО». Акціонери також постановили змінити тип акціонерного товариства з публічного на приватне. Зазнало змін і найменування Біржі. Відтепер це - Акціонерне товариство «Українська біржа».