Онлайн зустріч присвячена темі запровадження в банківській діяльності технологій машинного навчання та штучного інтелекту.

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) запрошує Вас взяти участь в онлайн зустрічі, присвяченій темі запровадження в банківській діяльності технологій машинного навчання та штучного інтелекту.

В ході зустрічі, організованої НАБУ та IT-компанією Movex, планується обговорити такі питання:

  • Використання AI для автоматизації документообігу: движок для верифікації документів, автоматичне створення ланцюжків подій по кожному типу документів, попереднє заповнення документів.

  • Хто він - золотий клієнт? Профайлінг клієнтів, які приносять найбільше грошей, і як знайти таких же серед потенційних? Як виростити таких клієнтів?

  • Той самий момент. Коли і кому пропонувати послугу, продукт. Кожен клієнт індивідуальний, приймає рішення за своїм особливим алгоритмом. Як запропонувати йому необхідний для нього продукт в правильний момент часу, щоб він прийняв його? Зовнішні джерела, знаємо про клієнта більше, знаємо, що з нами буде завтра!


Зустріч відбудеться 25 лютого 2021 року о 16:00 засобами Zoom. Її організовано НАБУ спільно з українською IT-компанією Movex, яка є розробником програмного забезпечення для банків і спеціалізується, серед іншого, на ML/AI рішеннях для побудови скорингових моделей, виявлення шахрайства, ідентифікації відео і аудіо, створення індивідуальних маркетингових пропозицій для кожного користувача, а також прогнозування продажів.

Для участі у заході необхідно зареєструвати представника (представників) банку: надіслати П.І.Б, посаду, телефон та emailпредставника (представників) на адресу координатора Проектного офісу НАБУ Дмитра Глінського: d.glinsky@nabu.org.ua у строк до 24.02.2021 року включно.

Посилання на онлайн-конференцію буде надіслане зареєстрованим учасникам.