Оновлений мобільний додаток OTP Smart став ще зручнішим та функціональнішим

Впровадивши якісно нову систему інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart та мобільний додаток до неї, ОТП Банк активно розвиває перелік доступних користувачам послуг з метою покращення функціональності та зручності самостійного управління власними фінансовими потоками

Так, завдяки останнім оновленням мобільні додатки OTP Smart на базі iOS та Android стали ще зручнішим у використанні та доповнилися такими новими можливостями, як:
  • управління картковими лімітами;
  • блокування та активація карток;
  • зміна карткового ПІН-коду;
  • погашення кредитного ліміту лише у 3 кліки;
  • відкриття строкових депозитів з підвищеною відсотковою ставкою та ін.
Нагадаємо, окрім адаптивного дизайну інтерфейсу та стандартного функціоналу, система OTP Smart та мобільні додатки на базі iOS та Android надають користувачам можливість виконання переказів, оплати комунальних послуг, включаючи отримання рахунків, здійснення миттєвих переказів за номером картки, створення заявки на кредит та багато інших корисних послуг.

Для того, щоб клієнти могли оцінити всі переваги дистанційного обслуговування та випробувати його зручність, підключення до системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart здійснюється безкоштовно.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.