ОСББ і ЖБК відтепер легше отримати в Ощадбанку «теплий» кредит

Ощадбанк продовжує кредитування ОСББ і ЖБК у рамках державної програми впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках

Для того щоб більше громадян змогли скористатись «теплим» кредитом, банк  спростив вимоги до ОСББ і ЖБК:

- значно спрощено пакет документів за будь-яким проектом з 37 складових до 3;

- пом’якшено умову щодо платоспроможності ОСББ, а саме зменшено рівень надходжень платежів від співвласників з 85% до 80% для всіх ОСББ незалежно від строку його заснування;

- пом’якшено умови до забезпечення для ЖБК – відтепер 1 місячний платіж для всіх незалежно від суми.

З початку дії державної програми «Ощадний дім» Ощадбанк надав об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків з різних міст України 350 «теплих» кредитів на загальну суму майже 30 млн. грн.

Відшкодування за такими кредитами становить від 40% до 70% суми кредитних коштів, залучених на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Сума компенсації залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії. За рахунок державної допомоги у 2015-2017 роках ОСББ отримали 9 млн. 422 тис. грн. компенсації.

Завдяки активній співпраці Ощадбанку з міськими, районними та обласними державними адміністраціями клієнти можуть отримувати відшкодування як від уряду, так і від місцевої влади. Банком укладено 70 меморандумів з місцевими органами влади, які виділяють кошти на компенсацію відсотків або частини суми кредиту з місцевих бюджетів.

У березні 2017 року Ощадбанк знизив відсоткові ставки за енергоефективними кредитами. Для кредитів строком до 1 року ставка становить 18,5% річних, для кредитів строком більше 1 року – 18,8%.