«Ощад PAY» - здійснюйте безконтактні платежі смартфоном з Ощадбанком

Ощадбанк запустив мобільний платіжний додаток «Ощад PAY» для здійснення безконтактних платежів смартфонами. Такі розробки в Україні мають лише кілька банків. Впровадження NFC-технології для здійснення платежів смартфонами в торговельно-сервісній мережі - черговий крок Ощадбанку в розвитку безконтактних розрахунків

Скористатись додатком «Ощад PAY» можуть користувачі карток Visa та MasterCard від Ощадбанку. Для цього достатньо завантажити додаток у PlayMarket, додати картку (кілька карток) Ощадбанку і розраховуватись у терміналах, що підтримують технологію безконтактних платежів. Додаток доступний для мобільних пристроїв з операційною системою Android 4.4 і вище, оснащених модулем NFC (Near Field Communication) та HCE (Host Card Emulation). Інформація про платіжні картки зберігається в безпечному закодованому вигляді. Платіжний додаток захищено паролем.

«Інновації стали трендом модернізації Ощадбанку. Торік ми оновили онлайн-платформу «Ощад 24/7» – веб-сайт та мобільний додаток, розширюємо й розвиваємо інфраструктуру безготівкових розрахунків та електронних платежів. Наші клієнти вже звикли до цифрових сервісів банку. Понад 1 мільйон 300 тисяч українців користуються послугами Ощаду онлайн, і ця кількість постійно зростає. Сьогодні ми вийшли на новий рівень, запровадивши мобільний платіжний додаток «Ощад PAY» для безконтактних платежів смартфонами. Незабаром запустимо нову версію «Клієнт-банку» для малого й середнього бізнесу, а також онлайн-депозити для користувачів «Ощад 24/7». Приєднуйтесь до нас – це зручно, надійно та безпечно», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

«Ощад PAY» стане у пригоді клієнтам, які віддають перевагу інноваційним технологіям з точки зору комфорту, економії часу та надійності. Завантажте «Ощад PAY», і носити з собою гаманець із платіжними картками, не говорячи вже про готівку, буде не потрібно. Хочу підкреслити безпеку користування додатком – у разі крадіжки телефону зловмисники не зможуть здійснити за його допомогою платіж, оскільки доступ до додатку «Ощад PAY» захищено паролем клієнта», – розповів директор департаменту електронної комерції і платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

З метою популяризації NFC-платежів в Україні Ощадбанк активно розширює мережу POS-терміналів у торговельно-сервісній мережі. Більша частина терміналів банку приймає до оплати безконтактні картки Mastercard та Visa. Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінал, який приймає картки Mastercard PayPass та Visa PayWave одночасно. Такі термінали було встановлено в мережі закладів МакДональдз в Україні. З 2015 року банк забезпечує безконтактну оплату проїзду картками MasterCard у київському метро, фунікулері, на Борщагівській лінії швидкісного трамваю, обслуговує перші паркомати в Києві.

NFC - це технологія бездротового високочастотного зв'язку, яка дає можливість обміну даними між пристроями, що знаходяться на відстані до 10 см. Дану технологію використано в мобільному додатку «Ощад Pay» для проведення зручних безконтактних платежів. Завантажити додаток можна за посиланням.