Ощадбанк допоможе Запоріжжю в реалізації масштабних інфраструктурних проектів

Ощадбанк допоможе Запоріжжю  в реалізації масштабних інфраструктурних проектів

3 квітня голова правління Ощадбанку Андрій Пишний та міський голова Запоріжжя Володимир Буряк підписали Меморандум про співпрацю, відповідно до якого банк допоможе місту реалізувати проекти, що сприятимуть його соціально-економічному розвитку.

 

Запоріжжя вже має позитивний досвід співпраці з Ощадбанком. Зокрема, серед великих підприємств, що обслуговуються в державному банку, Пенсійний фонд, Укрпошта, підприємства Укрзалізниці, «Дніпроспецсталь», концерн «Міські теплові мережі», «Радіоприлад», Запоріжжяобленерго, Бердянський морський торговельний порт. 

 

Місто стрімко розвивається, тому потребує підтримки надійного фінансового інституту. Ощадбанк та Запоріжжя вийшли на новий рівень співпраці, окреслили спільну зацікавленість та домовились про впровадження соціальних програм, інвестиційних проектів з розвитку інфраструктури, з використання енергозберігаючих технологій та відновлюваних джерел енергії тощо.

 

Відзначимо, що запоріжці сподіваються на співпрацю з одним з найбільших банків України за різними напрямами. Серед проектів, які розглядаються в рамках меморандуму, – кредитна підтримка банком будівництва пасажирського терміналу міжнародного аеропорту «Запоріжжя» та закупівля додаткових автобусів великої місткості на умовах фінансового лізингу. В обох випадках учасником впровадження цих проектів може стати Ощадбанк.

 

«Банк дуже відповідально ставиться до зобов’язань, які бере на себе. Немає жодного меморандуму, який ми підписали з муніципалітетом та не виконували б зі свого боку. Ми маємо що запропонувати муніципалітетам для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною. Щоб була зацікавленість у співробітництві з Ощадбанком, який сьогодні працює практично у всіх напрямах, які знаходяться в зоні відповідальності місцевої влади. Це малий та середній бізнес, соціальна сфера, цифрові технології, які полегшують життя містянам. Це вибудовування системного партнерства з міжнародними фінансовими інститутами. Всі ці напрями Ощадбанком опрацьовані, і ми можемо запропонувати мерії міста Запоріжжя рішення. Починаючи від транспортного рішення і до перезавантаження програм підтримки малого та середнього бізнесу», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

 

«Підписання Меморандуму про співробітництво з Ощадбанком – знакова подія для Запоріжжя. Зараз міста живуть в умовах бюджетної децентралізації. Це дало Запоріжжю додаткові напрацювання, фінансові можливості. В той самий час у міста є значні плани, для реалізації яких необхідні додаткові ресурси. Впевнений, що співпраця з Ощадбанком сприятиме появі додаткових можливостей для того, щоб місто розвивалося», – заявив міський голова Володимир Буряк.  Міський голова висловив упевненість, що сьогоднішня зустріч стане імпульсом для подальшої співпраці між Запоріжжям та Ощадбанком. Її ефективність буде залежати від роботи як міської влади, так і керівництва банку.

 

Прес-служба Ощадбанку