Ощадбанк – лідер за приростом частки ринку еквайрингової мережі

Ощадбанк – лідер за приростом частки ринку еквайрингової мережі

У 2017 році Ощадбанк зміцнив свої позиції на ринку торгового еквайрингу, продовжуючи активно розвивати інфраструктуру торгових POS-терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла більш ніж на 37%, або на 9,6 тисяч одиниць. 

Третій рік поспіль Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 15,3% (станом на 01.01.2018). Приріст ринкової частки Ощаду за 2017 рік є найбільшим серед українських банків та дорівнює 2,3%, у тому числі за IV квартал 2017 року – плюс 0,7% частки ринку.

На початок 2018 року еквайрингова мережа Ощадбанку становила 35 430 тисяч POS-терміналів. 30% приросту термінальної мережі, що обслуговує торгово-сервісні підприємства, загалом по Україні у 2017 році забезпечив саме Ощадбанк. Значну частку ринку еквайрингових послуг формує, як і рік тому, перша трійка банків-екваєрів: станом на початок 2018 року сумарно 86,3%, що на 2% більше ніж на початку 2017 року.

Рухаючись у напрямі розвитку cashless economy в Україні, Ощадбанк активно впроваджує успішні масштабні проекти: безконтактну оплату проїзду в столичному метро та швидкісному трамваї, оплату входу до зоопарку, обслуговування фестивалю Ulichnaya eda, запуск мобільного платіжного додатку «Ощад PAY» та інтеграція Android Pay, участь у створенні на території Експоцентру України «простору без готівки» та багато інших.

«Ощадбанк – лідер зростання еквайрингового бізнесу в Україні. Банк утримує курс на інноваційність і реалізовує ексклюзивні високотехнологічні проекти. Тож ми рухаємось далі на шляху якісних змін. Дякуємо нашим клієнтам за те, що обрали Ощад. Їх довіра дає потужний стимул до розвитку», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Ощадбанк одним з перших розпочав впровадження в торговельній мережі терміналів, що приймають NFC-платежі. В терміналах, оснащених NFC, можна сплачувати за покупки безконтактними картками, смартфонами та іншими форм-факторами (стікерами, годинниками, NFC-кільцями). П’ять років тому Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінали, що приймають безконтактні картки Mastercard та Visa PayWave одночасно.

Ощадбанк надає еквайрингові послуги більш ніж 11 тисячам підприємств. Серед них – «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк – один з небагатьох банків в Україні, що забезпечує еквайрингове обслуговування цифрових гаманців MasterPass. Ощад також забезпечує сплату консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса». 

Прес-служба Ощадбанку