Ощадбанк – лідер за приростом депозитів

Портфель строкових депозитів фізосіб збільшився за 9 місяців поточного року на 9,6 млрд. грн.

Відповідно до «Огляду банківського сектора» Національного банку України Ощадбанк упевнено зберігає лідерство на ринку депозитів фізичних осіб. В огляді Нацбанк уточнює, що частка держбанків у депозитах фізичних осіб у третьому кварталі зросла на 0,4 п.п. При цьому приріст таких вкладів у третьому кварталі забезпечив саме Ощадбанк, тоді як інші держбанки скоротили частку по депозитах. Про це свідчить динаміка показників діяльності банку: протягом третього кварталу поточного року портфель строкових депозитів фізосіб збільшився на 4  млрд. грн., за 9 місяців поточного року – на 9,6 млрд. грн. (з урахуванням курсових коливань).

Це найкращий результат серед банків України, зокрема державних, що є безперечним свідченням довіри вкладників та позитивно впливає на стан ліквідності Ощадбанку.

Одним із факторів, який впливає на зростання депозитної бази, є те, що Ощадбанк має державний статус та гарантує надійність збереження коштів. Крім цього, Ощадбанк швидко змінюється –  активно розширюється функціонал дистанційних каналів обслуговування «Ощад 24/7», впроваджуються оновлені бізнес-процеси, по всій країні відкриваються відділення нового формату – банківські установи, обладнані згідно з сучасними світовими стандартами.

Прес-служба Ощадбанку