Ощадбанк отримав остаточне рішення щодо застави Брокбізнесбанку на суму 200 млн. гривень

Ощадбанк отримав остаточне рішення щодо застави Брокбізнесбанку на суму 200 млн. гривень

Ощадбанк остаточно переміг у спорі щодо дійсності іпотеки, що виступала забезпеченням за кредитом на суму 200 млн. гривень.

 

Так, у 2013 році нежитлову будівлю за адресою: вул. Саксаганського, 115-а було передано в іпотеку Ощадбанку товариством з обмеженою відповідальністю «Капітал Інвест ЛТД» у забезпечення за кредитним договором, що був укладений між Ощадбанком та Брокбізнесбанком. Колишні власники Брокбізнесбанку були також бенефіціарами зазначеної компанії. 

 

Оскільки Брокбізнесбанк не виконав свої зобов’язання за кредитним договором, Ощадбанк протягом майже 5 років намагався отримати задоволення своїх вимог, у тому числі за рахунок нерухомого майна, що знаходиться по вул. Саксаганського, 115-а. 

 

У той же час з метою уникнення відповідальності ТОВ «Капітал Інвест ЛТД» та інші особи вживали різноманітних заходів: намагались розірвати договір у судовому порядку, оскаржували рішення зборів про передачу майна в іпотеку, оскаржували дійсність укладеного договору, змінювали підстави позову та ініціювали подання інших позовів. 

 

Зважаючи на законну та послідовну правову позицію Ощадбанку, Верховний Суд ухвалив обґрунтоване рішення на його користь та поставив крапку в цьому спорі.

 

Прес-служба Ощадбанку