Ощадбанк отримав від ЄІБ ліміт фінансування в розмірі 25 млн євро для підтримки українського підприємництва

У рамках нової тристоронньої угоди з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом (Групою ЄІБ) Ощадбанк отримав новий ліміт у розмірі 25 млн євро для фінансування бізнесу за програмою гарантійного механізму.

Угода розширює доступ до кредитування підприємствам, які не мають достатньої застави на всю суму кредиту. Завдяки тристоронньому партнерству 70% кредиту покривається гарантією ЄІБ, а позичальник має забезпечити заставою лише 30% суми кредиту. Очікується, що завдяки збільшенню ліміту Ощад зможе профінансувати більше 150 клієнтів на суму близько 1 млрд грн.

«Понад п’ять років ми співпрацюємо з групою ЄІБ з метою доступного фінансування мікро-, малого та середнього бізнесу. За цей період сотні бізнесів отримали поштовх до розвитку, скориставшись можливістю кредитування зі зниженими вимогами до застави. Під час повномасштабного воєнного протистояння України з рф підтримка західних партнерів є ще більш цінною, адже є справжньою опорою для українського підприємництва та економіки країни в цілому», – зазначив Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Тристороння угода Ощадбанку з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Європейським інвестиційним фондом (ЄІФ) стала можливою завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

Заявки на фінансування приймаються з 7 березня 2023 року у відділеннях Ощадбанку.

Консультацію можна отримати в Контакт-центрі Ощадбанку для бізнес-клієнтів: 0 800 219 800.