Ощадбанк підбив підсумки першого року програми «Будуй своє»

Ощадбанк підбив підсумки першого року програми «Будуй своє»

Рік тому Ощадбанк запустив національну програму підтримки підприємництва «Будуй своє». Вона складається з чотирьох блоків для підтримки підприємців на різних етапах розвитку бізнесу: від навчання, менторських порад та комплексного банківського обслуговування до фінансування. Стратегічно важливою частиною програми є інформаційний освітній портал buduysvoe.com.

 

За рік бобра, який є символом програми, адже уособлює основні риси підприємця – наполегливість і працьовитість, маємо такі результати:

  • 57 тисяч користувачів порталу buduysvoe.com пройшли тестування на підприємницькі навички.  
  • 14 тисяч підприємців скористались навчальними курсами, яких на порталі вже 10. У жовтні відбудеться запуск бізнес-школи «Будуй своє». 
  • 53 експерти в різних сферах є менторами програми і безкоштовно допомагають бізнесменам-новачкам порадами та консультаціями. 
  • 23,3 тисячі підприємців стали новими клієнтами Ощадбанку. 
  • 75 млн грн мікрокредитів надано підприємцям на розвиток власної справи – від виробництва спецодягу та весільних суконь до відкриття вегетаріанських кафе. 
  • 1 420,8 млн грн становить загальний приріст кредитного портфеля мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.  
  • укладено 38 угод щодо компенсації в рамках регіональних програм підтримки ММСБ у 18 областях на суму 44 млн грн. 
  • понад 40% державних коштів, передбачених для компенсації вартості с/г техніки та обладнання вітчизняного виробництва за програмами МінАПК, призначено саме клієнтам Ощадбанку. Банк є лідером в рамках держпрограми здешевлення кредитів, за якою фермерські господарства можуть отримати фінансування під 1% річних (за рахунок компенсації сплачених процентів від МінАПК). 

«Ми святкуємо першу річницю, надихаємось результатами і йдемо далі. Підвищуємо інтерактивність навчального процесу для підприємців до максимуму. В жовтні ми запускаємо бізнес-школу «Будуй своє». Для участі в пілотному проекті вже відібрано 12 учасників з-поміж підприємців, що подали відеозаявки. Заняття в «новій школі» буде перетворено на справжнє реаліті-шоу: подивитись його і отримати свою порцію важливих для підприємців знань зможуть усі бажаючі. Слідкуйте за новинами на порталі та FB-сторінці «Будуй своє»!», – зазначив голова правління ОщадбанкуАндрій Пишний.

 

Детальніше про програму «Будуй своє» – на https://buduysvoe.com/

 

Прес-служба Ощадбанку