Ощадбанк почав кредитувати аграріїв без застави

Ощадбанк розпочав бланкове кредитування малих і середніх сільгосппідприємств рослинницької галузі.

«З огляду на запити наших агроклієнтів, ми доповнили продуктову лінійку бланковим кредитом. Фокус робимо на підприємствах, які займаються рослинництвом. Таких клієнтів у нас переважна більшість», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Отримати фінансування без забезпечення можна на поповнення обігових коштів. Максимальна сума такого кредиту становить 3 млн грн із можливістю збільшення до 5 млн, якщо Ощад є єдиним обслуговуючим банком позичальника. Обсяг виручки позичальника – до 200 млн грн на рік, строк діяльності – більше ніж 5 років. Термін кредитування становить до двох років.

Від початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку зріс більш ніж на 2,3 млрд грн і становить понад 8 млрд грн. Клієнтам сегменту ММСБ видано більше як 2000 нових кредитів на загальну суму приблизно 4 млрд грн (зокрема 1 400 кредитів на підтримку інвестиційних проєктів мікро- та малого бізнесу на загальну суму 3 млрд грн), що на 69% більше ніж за аналогічний період 2020 року.