Ощадбанк продовжує реалізацію урядової програми підтримки АПК

Ощадбанк продовжує реалізацію урядової програми підтримки АПК

У 2018 році державну компенсацію за придбання вітчизняної сільгосптехніки збільшено до 25% вартості.

 

У поточному році агропромислові підприємства, придбавши через Ощадбанк сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва, отримають 25% державної компенсації. Також збільшено перелік техніки – з 800 до 2300 найменувань від 60 українських виробників. У бюджеті-2018 на цей напрям передбачено майже 1 млрд. гривень.

 

«Цього року агропромислові підприємства ще активніше долучаються до урядової програми. Ми вже надіслали до міністерства АПК інформацію для отримання компенсації 144 клієнтами, які придбали через Ощадбанк 255 одиниць вітчизняної сільськогосподарської техніки. Банк продовжує приймати заявки від аграріїв, які, готуючись до весняно-польових робіт, активно оновлюють парк техніки», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталя Буткова-Вітвіцька.

 

У 2017 році 422 клієнти Ощадбанку – агропромислові підприємства скористались перевагами урядової програми підтримки АПК. Вони придбали через Ощадбанк, який є уповноваженим банком зазначеної програми,  758 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва на загальну суму 240 млн. грн. та отримали 48 млн. грн. державної компенсації.

 

Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримують 25% компенсації на безповоротній основі. Обробка відповідного пакета документів є безкоштовною. З переліком техніки можна ознайомитись на сайті  Мінекономрозвитку.

 

Прес-служба Ощадбанку