Ощадбанк реалізував cashless-рішення для Київської дитячої залізниці

Ощадбанк запровадив cashless-рішення для безготівкового продажу квитків на території Київської дитячої залізниці через апарати самообслуговування з вмонтованими POS-терміналами.

Відтепер придбати квитки можливо за допомогою платіжних карток чи пристроїв з NFC-гаманцями – смартфонів, годинників та NFC-кілець. Маленькі відвідувачі зможуть не лише порадіти залізничним пригодам у відновлених вагонах, але й цікаво придбати квитки на атракціон за допомогою своїх батьків та їх платіжних засобів.

 

У перші вихідні літа інноваційним сервісом скористались більше 700 дітей та їх батьків. Зростання кількості оплат картками та електронними платіжними засобами свідчить про підвищення фінансової грамотності та бажання дітей самостійно використовувати сучасні фінансові інструменти.

 

«Діти прагнуть бути незалежними, їх цікавлять сучасні технології, зокрема оплата карткою чи смартфоном, а батьки зацікавлені у фінансовій грамотності дітей. Ощадбанк вирішив допомогти їм у цьому. Досвід користування платіжною карткою навчить дітей бути більш уважними й відповідальними», – зазначив директор департаменту електронної комерції та платіжних засобів Ощадбанку Володимир Москаленко.

 

Довідково

Після масштабної реконструкції Київська дитяча залізниця розпочала 66-й сезон перевезень у Сирецькому парку. Дитяча залізниця має протяжність 2,5 км. Тут побудовано дев’ять сучасних та безпечних пішохідних переходів, новий залізничний переїзд та новий дитячий майданчик. В новобудові розташувався музей історії Південно-західної залізниці.