Ощадбанк розмістив облігації Львова на 440 мільйонів гривень

Ощадбанк розмістив облігації Львова на 440 мільйонів гривень

Облігації внутрішньої місцевої позики Львівської міськради серії та на суму 440 млн. грн. Ощадбанк сьогодні розмістив на фондовій біржі ПФТС. Розміщення облігацій Львівської міської ради є першим розміщенням муніципальних облігацій в Україні за чотири роки: останній раз подібне розміщення відбулося в 2014-му. Номінальна дохідність облігацій становить 17,89% річних, строк обігу – 3 роки. Кошти буде спрямовано на розвиток інфраструктури міста.

 

«Ощадбанк першим серед українських банків повернувся на ринок муніципальних облігацій, тим самим давши нове дихання цьому інструменту фінансування розвитку місцевих громад», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. – Велика подяка Львівській міськраді, Департаменту фінансової політики міської ради, депозитарію Національного банку України, Фондовій біржі ПФТС, Міністерству фінансів України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку  за оперативне налагодження процесу публічного розміщення облігацій внутрішніх місцевих позик».

 

«У 2018 році ми скористались новими інструментами фінансування, одним з яких є емісія облігацій, яка дає можливість виконати заплановані роботи з покращення інфраструктури Львова на 440 млн. грн. вже в цьому році. Також хочу відзначити швидку та якісну роботу Ощадбанку в цьому напрямі», – зауважив заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків.

Прес-служба Ощадбанку