Ощадбанк розпочав оформлення карток «єПідтримка» для підлітків

Підлітки від 14 років, які є клієнтами Ощаду та мають зелений COVID-сертифікат про вакцинацію у застосунку «Дія», можуть відкрити в мобільному додатку Ощад 24/7 картку «єПідтримка» для отримання 1000 грн від держави.

Для відкриття картки «єПідтримка» підлітку потрібно:

  • оновити мобільний додаток;
  • в головному меню Ощад 24/7вгорі праворуч натиснути «+» та обрати «Замовити картку» єПідтримка;
  • в застосунку «Дія» в розділі «Послуги» подати заявку на отримання коштів, обрати відкриту картку «єПідтримка» та очікуватизарахування коштів.


Отримані кошти підліток має використати протягом 4 місяців з дня їх зарахування. За рішенням уряду з 7 лютого ці кошти можна витратити не лише на книжки, послуги у сфері культури, спорт чи пасажирські перевезення, але й на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому чи спортивному дитячому таборі, спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя), канцтовари, шкільне приладдя.

Ощадбанк випускає для підлітків повноцінну іменну банківську картку від Mastercard «ЛАЙК’Ю». Це додаткова картка до картки одного з батьків. Картку можна додати до Apple Pay чи Google Pay та розраховуватись смартфоном в Україні, за кордоном і в Інтернеті. Кожен підліток має доступ до власного акаунту онлайн-банкінгу.

Відкрити картку «ЛАЙК’Ю» своїй дитині може будь-який клієнт Ощаду через чат-боти на офіційному сайті Ощадбанку, в Telegram (@Oschadbot), Messenger (m.me/Oschadbot) або в найближчому відділенні.