Ощадбанк видав малому бізнесу 1 млрд грн кредитів під мінімальні відсотки за партнерськими програмами

Обсяг кредитів, наданих Ощадбанком представникам мікро-, малого та середнього бізнесу в рамках партнерських програм, досяг 1 млрд грн, а кількість партнерів – виробників і постачальників транспортної техніки та обладнання перевищила 200. Такі програми роблять кредити для клієнтів більш доступними – отримати позику можна за ставкою від 0,01% річних у гривні.

«Підприємці активно користуються партнерськими програмами Ощадбанку. Оскільки партнер бере на себе частину процентного навантаження, клієнт отримує кредит за зниженою відсотковою ставкою. Крім цього, сільськогосподарські підприємства можуть поєднувати таке кредитування з міжнародними та державними програмами підтримки бізнесу», –  зазначила Олена Гіль, в.о. директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.


Серед партнерів Ощаду – лідери вітчизняного і світового виробництва та продажу техніки, обладнання та продукції сільськогосподарського призначення, зокрема УКРАВІТ,  Kuhn, ТОВ «Техноторг», ТОВ «Полетехніка», дилери техніки JOHN DEERE та Claas.

Прес-служба Ощадбанку