Ощадбанк видає 8 з 10 «теплих» кредитів

Ощадбанк залишається беззаперечним лідером кредитування населення в рамках державної програми енергоефективності. Його частка серед учасників енергоефективного кредитування становить 80%

Протягом місяця з початку відновлення програми «Ощадний дім» у 2017 році Ощадбанк надав майже 13 тисяч «теплих» кредитів на загальну суму 251 млн. грн. Найбільше їх видано у традиційно найбільш енергоефективних областях - Львівській, Сумській, Київській та Харківській.

Оформити «теплий» кредит в Ощадбанку можливо за відсотковою ставкою 17,99% річних. Однією з переваг Ощадбанку є найширша партнерська мережа виробників, постачальників та дилерів енергоефективного обладнання і товарів по всій країні. Обрати товар можна за мінімальною ціною в роздрібній мережі чи інтернет-магазині.

«Ощадбанк накопичив безпрецедентний досвід кредитування населення за програмою «Ощадний дім». Прозорі доступні умови, найширша партнерська мережа, можливість обирати товар за мінімальною ціною та державна підтримка роблять програму унікальною за популярністю і масштабами. Завдяки цьому в Україні з'являється дедалі більше енергоощадних будинків. Це вклад державного банку в перетворення України на енергоефективну державу європейського рівня», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Сума наданих банком протягом 2014-2016 років кредитних коштів за програмою «Ощадний дім» перевищила 2 млрд. грн. Клієнти, які скористались нею, вже відчули ефективність тепломодернізації житла та економію на оплаті комунальних послуг. Економія тепла за рахунок раціонального використання енергії за оцінками експертів становить від 30 до 50 відсотків. Серед учасників програми – 280 ОСББ.

У рамках загальнонаціональної програми «Ощадний дім» надаються кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі чи приватному будинку, так і в багатоквартирних будівлях ОСББ або ЖБК. Завдяки державній підтримці «теплі» кредити доступні практично кожному громадянину України. Уряд компенсує:
  • 20% суми кредиту (до 12 тис. грн.) - на придбання негазових котлів;
  • 35% суми кредиту (до 14 тис. грн.) - на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів для приватного будинку або квартири в багатоквартирному будинку;
  • від 40% до 70% суми кредиту - на придбання матеріалів і устаткування для ОСББ або ЖБК.
Для субсидіантів компенсація в перших двох випадках становить 35% (максимум 12 тис. грн. або 14 тис. грн. відповідно). Сума відшкодування для ОСББ/ЖБК залежить від кількості квартир у будинку, власники яких отримують субсидії.

Детальна інформація про програму «Ощадний дім» – на офіційному сайті, в Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України); +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.