Ощадбанк встановив термінали для оплати разової поїздки на трьох станціях київського метрополітену

Відтепер кияни та гості столиці можуть оплачувати разову поїздку у столичному метро платіжними картками. В касах метрополітену Ощадбанк встановив термінали для покупки жетонів. Поки що термінали запрацювали на трьох станціях – «Хрещатик», «Майдан Незалежності» та «Площа Льва Толстого» – в рамках пілотного проекту. В разі успішності він буде запроваджений на інших станціях. Термінали приймають картки платіжних систем Masterсard, Visa та ПРОСТІР, обладнані магнітною стрічкою, чипом або технологією безконтактної оплати

Нагадуємо, півтора року тому Ощадбанк впровадив технологію безконтактної оплати проїзду у столичній підземці разом з компанією MasterСard. Щодня у столичній підземці безконтактно оплачується 25 тис. поїздок.

«Наш спільний з партнерами проект з безконтактної оплати проїзду в метро стає дедалі популярнішим. Тож Ощадбанк продовжує розвивати культуру безготівкових розрахунків в Україні. Ми розширюємо співпрацю з київським метрополітеном і пропонуємо скористатись новинкою – можливістю покупки жетонів за допомогою платіжної картки», – зазначила заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу Ощадбанку Наталія Войтович.

З моменту запуску технології безконтактної оплати MasterСard у столичній підземці в червні 2015 року безконтактними картками та пристроями оплачено вже 4,4 млн. поїздок. Приймання безконтактних платежів забезпечує Ощадбанк.