Ощадбанк забезпечить POS-терміналами Ukrainian Design Market від проекту “Всі. Свої” під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018

Ощадбанк забезпечить POS-терміналами Ukrainian Design Market від проекту “Всі. Свої” під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 Ощадбанк продовжує розширювати інфраструктуру безготівкових розрахунків у столиці. Після оснащення НСК «Олімпійський» найсучаснішими POS-терміналами банк розпочав співпрацю з проектом «Всі. Свої» – найбільшою платформою українських брендів. 

 

Поки Київ прийматиме тисячі футбольних уболівальників, 24-27 травня на Хрещатику, 34 працюватиме Ukrainian Design Market, спеціально організований «Всі. Свої» до фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018. На маркеті будуть представлені близько ста українських брендів, які запропонують одяг, сумки, рюкзаки, аксесуари, кераміку, предмети декору, гастрономію.

 

Оплатити покупки гості столиці зможуть платіжними картками Mastercard та Visa, в тому числі безконтактними, від будь-якого банку світу. Також для оплати можна буде використовувати електронні гаманці Google Pay, Apple Pay та мобільні телефони з NFC-технологією. Ощадбанк забезпечив Ukrainian Design Market POS-терміналами для приймання безготівкових платежів.

 

«Київ – не просто найкрасивіше місто світу з давньою історією. Ми хочемо, щоб туристи з інших країн побачили його сучасним інноваційним smart-city. Ощадбанк у цьому напрямі робить багато. Завдяки рішенню банку та партнерів у столичному метрополітені три роки тому Київ став п’ятим містом у світі, де було запущено безконтактну оплату з Mastercard прямо на турнікетіПотім був фунікулер и швидкісний трамвай. До фіналу Ліги чемпіонів ми забезпечили нашу гостинну столицю додатковою інфраструктурою в майже 300 POS-терміналів для зручних безготівкових оплат. Тож Київ зустрічає іноземних туристів зручним cashless і Ощадбанк дуже радий, що безпосередньо цьому сприяє», –зазначає заступник директора департаменту електронної комерції та платіжних засобів – начальник управління торгового еквайрингу ОщадбанкуНаталія Войтович.

 

«Ukrainian Design Market покликаний змінити ставлення до сувенірів і подарунків з України. Замість тризубів та магнітиків гості столиці, які приїдуть на фінал Ліги чемпіонів, зможуть привезти додому оригінальні авторські речі на пам'ять про нашу країну. Адже у нас є багато дизайнерів, які своїми роботами презентують сучасну, креативну, нову Україну. Саме Ukrainian Design Market збере їх в одному місці та запропонує гостям дійсно щось унікальне, чого вони не зможуть купити в жодній іншій країні», – розповідає автор і керівник проекту« Всі. Свої»Анна Луковкіна.

 

Нагадуємо, що Ощадбанк та компанія Mastercard встановили мережу для приймання безготівкових платежів на НСК «Олімпійський». На 42 точках фуд-корту обох ярусів стадіону встановлено 185 безконтактних POS-терміналів Ощадбанку виробництва компанії Ingenico. Першими оцінити переваги безготівкової оплати на головній арені країни зможуть гості UEFA Champions League Final Kyiv 2018, що відбудеться 26 травня. Вболівальники матимуть змогу розраховуватись за їжу та напої платіжними картками чи пристроями з NFC-гаманцями.

 

Прес-служба Ощадбанку