Ощадбанк закінчує рік із портфелем строкових депозитів фізичних осіб у 50 млрд. грн

У 2016 році Ощадбанк підтвердив статус лідера з залучення депозитів фізичних осіб

Протягом року Ощадбанк демонструє найбільший серед банків України приріст строкових коштів фізичних осіб. За цей період портфель строкових депозитів населення збільшився на 12,6 млрд. грн. і станом на кінець року досяг 50 млрд. грн. Це безперечне свідчення довіри вкладників до найбільш стабільного та надійного державного банку.

«Ми системно працюємо над зміцненням позицій банку на ринку. Вже більше року щомісяця маємо найбільший приріст строкових коштів фізичних осіб, а відтак - найбільший народний рейтинг довіри. У 2016 році банк вийшов на прибуткову діяльність. Вже два роки реалізується Стратегія розвитку. Ощад зазнає докорінних змін на всіх рівнях. Оновлюється мережа, модернізуються IT-процеси, розвиваються дистанційні канали обслуговування. Як результат, все більше клієнтів бачать зміни і позитивно їх сприймають. Щиро їм за це дякуємо!», - зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

У жовтні Ощадбанк оновив депозитну лінійку для фізичних осіб. Основна мета – спрощення вибору для вкладників: умови депозитів стали більш зрозумілими. Порівняти вклади та обрати для себе найбільш вигідне розміщення коштів можна на сайті банку за лічені хвилини. Банк пропонує три депозити: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.

У травні 2016 року Ощадбанк очолив рейтинг «50 провідних банків України» за версією щорічного незалежного дослідження аналітиків інформаційного агентства «Фінансовий клуб».

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми і строку.