Ощадбанк збільшив обсяги кредитування за партнерськими програмами для МСБ удвічі

З початку 2021 року бізнес-клієнти Ощадбанку отримали за партнерськими програмами понад 200 кредитів на загальну суму 250 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року обсяг таких кредитів збільшився майже вдвічі. Кредитний портфель банку за партнерськими програмами досяг 670 млн грн. Найбільше такими програмами скористались сільськогосподарські підприємства з Вінницької, Чернівецької, Сумської, Донецької, Луганської та Тернопільської областей.

Завдяки партнерським програмам клієнти Ощадбанку можуть придбати у кредит засоби захисту рослин, добрива, насіння сільськогосподарських культур, вітчизняну та іноземну техніку та обладнання від провідних компаній John Deere, KUHN, New Holland на вигідних умовах. Зокрема, за певними програмами ставки фінансування стартують від 0,01% річних.

«Партнерські програми – ефективний інструмент підтримки наших клієнтів. Якщо раніше ми фокусувались виключно на програмах для сільськогосподарських підприємств, то цього року вирішено розширити перелік партнерів з інших сфер діяльності. Зокрема, нещодавно до партнерської мережі приєднались ексклюзивні дилери високотехнологічного медичного обладнання – компанії «Сіменс медицина» та «Медгарант». Це дасть підприємствам медичної сфери можливість скористатись новими програмами кредитування», – зауважила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

З початку 2021 року до партнерської мережі Ощаду долучились ще 34 партнери – виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, транспортних засобів, засобів захисту рослин, добрив та насіння. Загальна їх кількість перевищила 230.

Більш детально про програму розвитку підприємництва «Будуй своє», фінансування бізнесу, партнерські програми та кредити від міжнародних установ – на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за тел: 0 800 219 800.

Прес-служба Ощадбанку