Ощадбанк знижує ставки за депозитами фізичних осіб

Ощадбанк продовжує політику поступового зниження відсоткових ставок за депозитами фізичних осіб і оголошує про чергове їх зниження до кінця лютого 2017 року. Зниження ставок планується в діапазоні 1,5-1,75 відсоткового пункту за депозитами у гривні, 1-1,25 в.п. - у доларах США та 0,5-1 в.п. - в евро

За два роки це вже п'яте зниження Ощадбанком депозитних ставок.

Ощадбанк завершив 2016 рік з прибутком у 468 млн. грн. Весь минулий рік він демонстрував найбільший СЕРЕД УСІХ БАНКІВ приріст за строковими вкладами населення. Портфель строкових депозитів збільшився на 13,7 млрд. грн. і станом на кінець року досяг 51 млрд. грн. Це безперечне свідчення довіри вкладників ТА ПОЗИТИВНА РЕАКЦІЯ КЛІЄНТІВ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ, ЯКА ВІДБУВАЄТЬСЯ В БАНКУ. В січні приріст строкових вкладів склав понад 1 млрд. грн.

Зниження ставок за депозитами супроводжується зниженням ставок за кредитами для бізнесу. На початку 2016 року Ощадбанк розпочав поступове зниження ставок за кредитами для мікро-, малого та середнього бізнесу, а в рамках програми «Соціальне підприємництво» є можливість отримання кредиту за безпрецедентно низькою процентною ставкою – від 5% річних.

«Час високих ставок минув остаточно. Україна потребує перезапуску економіки. Бізнес чекає на дешеві ресурси, і завдання банківського ринку – піти йому назустріч», - зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом. Повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми і строку.

Банк пропонує три депозити: базовий «Мій депозит», вклад для пенсіонерів – «Мій пенсійний депозит» та бонусний «Мій прогресивний депозит». Усі вклади можна відкрити у гривні, доларах США або євро.