Ощадбанк знизив ставки за кредитами для малого та середнього бізнесу

Кредити Ощадбанку  для  мікро-, малого та середнього бізнесу  стають більш  доступними завдяки зменшенню відсоткових ставок. У середньому їх зменшено на 2%. Відтак, підприємці  можуть отримати кредит за ставкою від 19%, агропідприємства – від 16,9%. У рамках партнерських програм підприємства можуть оновити або сформувати парк техніки та обладнання за ще більш низькими ставками – від12%.

Кредити надаються на будь-які потреби, пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності (придбання основних засобів, поповнення обігових коштів тощо), строком до 5 років.  

«Малі та середні підприємства є двигуном розвитку економіки. Чимало таких компаній потребують фінансування. Ми йдемо їм назустріч, пропонуючи ще більш доступні умови кредитування», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Нагадуємо, в березні 2017 року Ощадбанк знизив ставки на три процентні пункти за «теплими» кредитами для ОСББ та ЖБК. Для кредитів строком до 1 року ставка становить 18,5% річних, строком більше 1 року – 18,8%.

Також Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують кредитування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних.